Zahavi is een gelukkig mens na glansrijk debuut voor PSV
TRONDHEIM (ANP) - Eran Zahavi had zich geen beter debuut bij PSV kunnen wensen. Met een doelpunt en een assist vertolkte de nieuwe Israëlische spits de hoofdrol in Trondheim, waar PSV zich ten koste van Rosenborg (0-2) plaatste voor de groepsfase van de Europa League. "Ja, ik ben op dit moment een van de gelukkigste mensen in Europa", zei Zahavi op PSV TV. "Ik ben heel blij met mijn eerste wedstrijd en met het resultaat."
Zahavi opende in de 22e minuut de score met een kopbal, op aangeven van Donyell Malen. "Een geweldige assist", aldus de Israëliër. "We vormen een goede combinatie. Het zal alleen maar beter en beter worden als we veel samen spelen. Ik weet zeker dat ik hem ook aan doelpunten ga helpen."
Zahavi kreeg bij het verlaten van het veld een schouderklopje van Toon Gerbrands, de algemeen directeur van PSV. "Als team hebben we het geweldig gedaan. We hebben voor iedere bal gevochten. Dit was een verdiende zege", aldus de aanvaller. "We mogen hier even van genieten, maar daarna moet de focus weer op zondag. Dan moet het weer gebeuren." PSV ontvangt dan Fortuna Sittard in het lege Philips-stadion.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
14 uur geleden