Zahavi is een gelukkig mens na glansrijk debuut voor PSV
TRONDHEIM (ANP) - Eran Zahavi had zich geen beter debuut bij PSV kunnen wensen. Met een doelpunt en een assist vertolkte de nieuwe Israëlische spits de hoofdrol in Trondheim, waar PSV zich ten koste van Rosenborg (0-2) plaatste voor de groepsfase van de Europa League. "Ja, ik ben op dit moment een van de gelukkigste mensen in Europa", zei Zahavi op PSV TV. "Ik ben heel blij met mijn eerste wedstrijd en met het resultaat."
Zahavi opende in de 22e minuut de score met een kopbal, op aangeven van Donyell Malen. "Een geweldige assist", aldus de Israëliër. "We vormen een goede combinatie. Het zal alleen maar beter en beter worden als we veel samen spelen. Ik weet zeker dat ik hem ook aan doelpunten ga helpen."
Zahavi kreeg bij het verlaten van het veld een schouderklopje van Toon Gerbrands, de algemeen directeur van PSV. "Als team hebben we het geweldig gedaan. We hebben voor iedere bal gevochten. Dit was een verdiende zege", aldus de aanvaller. "We mogen hier even van genieten, maar daarna moet de focus weer op zondag. Dan moet het weer gebeuren." PSV ontvangt dan Fortuna Sittard in het lege Philips-stadion.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
54 minuten geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
4 uur geleden