Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zahavi is een gelukkig mens na glansrijk debuut voor PSV

Zahavi is een gelukkig mens na glansrijk debuut voor PSV

TRONDHEIM (ANP) - Eran Zahavi had zich geen beter debuut bij PSV kunnen wensen. Met een doelpunt en een assist vertolkte de nieuwe Israëlische spits de hoofdrol in Trondheim, waar PSV zich ten koste van Rosenborg (0-2) plaatste voor de groepsfase van de Europa League. "Ja, ik ben op dit moment een van de gelukkigste mensen in Europa", zei Zahavi op PSV TV. "Ik ben heel blij met mijn eerste wedstrijd en met het resultaat."

Zahavi opende in de 22e minuut de score met een kopbal, op aangeven van Donyell Malen. "Een geweldige assist", aldus de Israëliër. "We vormen een goede combinatie. Het zal alleen maar beter en beter worden als we veel samen spelen. Ik weet zeker dat ik hem ook aan doelpunten ga helpen."

Zahavi kreeg bij het verlaten van het veld een schouderklopje van Toon Gerbrands, de algemeen directeur van PSV. "Als team hebben we het geweldig gedaan. We hebben voor iedere bal gevochten. Dit was een verdiende zege", aldus de aanvaller. "We mogen hier even van genieten, maar daarna moet de focus weer op zondag. Dan moet het weer gebeuren." PSV ontvangt dan Fortuna Sittard in het lege Philips-stadion.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

2 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

2 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

2 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

3 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

4 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

14 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

16 uur geleden