Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zachter weer op komst in de loop van de week

Zachter weer op komst in de loop van de week

HOUTEN (ANP) - Het grijze, mistige en koude weer van de afgelopen dagen maakt vanaf woensdag plaats voor zachtere omstandigheden. Dat meldt weerbureau Weeronline. Door een gedraaide windrichting zal de mist langzaamaan verdreven worden. Door de zachtere lucht die de zuidwestenwind meebrengt, zal er vanaf woensdag geen sprake meer zijn van nachtvorst en kan het op plaatsen maximaal 10 graden worden.

Maandag en dinsdag blijft er nog wel sprake van hetzelfde type weer als in de afgelopen periode, aldus het weerbureau. "Met minima die net boven het vriespunt uitkomen", blijft het nog vrij koud voor de tijd van het jaar.

De zon, die de afgelopen dagen niet wist door te breken, krijgt tussen de buien door vanaf woensdag wel weer wat ruimte. Dat weerbeeld, met maxima tot 10 graden, houdt volgens Weeronline tot in ieder geval het volgende weekend aan.

Meer uit Binnenland

A12 in Den Haag weer vrij na blokkade Extinction Rebellion

DEN HAAG (ANP) - De A12 in Den Haag is weer vrij voor verkeer na een blokkade van klimaatactivisten van Extinction Rebellion. Tientallen betogers gingen rond het middaguur de snelweg op, waardoor de rijbaan de stad uit niet meer toegankelijk was. Op last van de burgemeester heeft de politie de actievoerders er rond 14.00 uur vanaf gehaald. Inmiddels is de weg weer open, zegt een politiewoordvoerder.

9 minuten geleden
Blokkade A12 van XR wordt ontbonden op last burgemeester

DEN HAAG (ANP) - De blokkade van de A12 in Den Haag door klimaatactivisten wordt op last van de burgemeester ontbonden. Dat riep de politie ter plaatse om, was te horen op een livestream van Extinction Rebellion. Kort daarna hoorden de betogers die nog op de weg zaten dat ze waren aangehouden en begon de politie ze direct weg te halen.

1 uur geleden
XR: klimaatactivisten blokkeren A12 in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Enkele tientallen klimaatactivisten van Extinction Rebellion (XR) hebben de snelweg A12 geblokkeerd in Den Haag. Volgens een woordvoerster zijn ze rond het middaguur de Utrechtsebaan opgegaan en bevinden ze zich nu bij de tunnelbak. De actie was niet vooraf aangekondigd.

1 uur geleden
Man gepakt voor neersteken willekeurige slachtoffers in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Een 26-jarige Rotterdammer wordt verdacht van betrokkenheid bij meerdere steekpartijen en een poging daartoe zaterdagochtend in de Maasstad. Volgens de politie raakten twee willekeurig gekozen personen gewond. Een van hen is naar het ziekenhuis gebracht, de ander is ter plaatse behandeld aan zijn verwondingen. De verdachte zit vast.

2 uur geleden
Veel vertraging in en naar vakantielanden

DEN HAAG (ANP) - Het is volgens de ANWB zaterdag druk op de wegen in de vakantielanden, met zowel terugkerend als vertrekkend verkeer. Begin van de middag zijn de files op veel plaatsen nog eens toegenomen.

4 uur geleden
Viertal aangehouden na inbraak in brandweerkazerne Aalsmeer

AALSMEER (ANP) - Na een inbraak in een brandweerkazerne in Aalsmeer heeft de politie in de nacht van vrijdag op zaterdag vier mannen aangehouden. De verdachten gingen er in een auto vandoor, waarop de politie een korte achtervolging inzette, zegt een woordvoerder van de politie Amsterdam.

4 uur geleden
Brand bij recyclingbedrijf Rotterdam onder controle

ROTTERDAM (ANP) - De brand bij een recyclingbedrijf aan de Doklaan in Rotterdam-Zuid is onder controle, meldt de veiligheidsregio. De brand brak vrijdagavond uit en veroorzaakte tot ver in de omgeving veel rook- en stankoverlast. Ook werden de Maastunnel en delen van wegen afgesloten. De tunnel is zaterdagochtend weer vrijgegeven.

7 uur geleden