Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zaalvoetballers na nederlaag tegen Servië uitgeschakeld op EK

Zaalvoetballers na nederlaag tegen Servië uitgeschakeld op EK

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse zaalvoetballers zijn op het EK in eigen land uitgeschakeld in de groepsfase. De ploeg van bondscoach Max Tjaden verspeelde in de Ziggo Dome in Amsterdam tegen Servië een voorsprong van 2-0 en verloor met 3-2. Portugal won in Groningen met 1-0 van Oekraïne, waardoor die beide landen naar de kwartfinales gaan.

De wedstrijden op het EK futsal eindigden beide net niet voor 22.00 uur. Dat is de uiterste tijd waarin evenementen met bezoekers zijn toegestaan volgens de recente coronaregels van het kabinet.

Nederland kwam al na 2 minuten op voorsprong tegen de Serviërs. Jordany Martinus kreeg de bal toegespeeld van Jamal El Ghannouti en klopte de doelman met een puntertje. Ook in de tweede helft scoorde Oranje al snel. Het schot van Yoshua St. Juste werd door Stefan Rakic van richting veranderd, waardoor diens doelman kansloos was.

De Serviërs voerden de druk op en kwamen terug via Slobodan Rajcevic. Die schoot hard binnen, onhoudbaar voor doelman Manuel Kuijk. Oranje ontsnapte aan de gelijkmaker toen Nikola Matijevic op de paal schoot. Kuijk redde nog op een schot, maar na een snelle balovername schoot Denis Ramic de gelijkmaker binnen. Een halve minuut later maakte Andreja Stojcevski uit een snelle combinatie 3-2.

Oranje moest scoren om nog kans te maken op de kwartfinales. Said Bouzambou kreeg de kans Oranje weer op gelijke hoogte te brengen, maar schoot een strafschop naast. De Servische doelman redde in de slotseconden op een inzet van Tevfik Ceyar. De treffer kwam er uiteindelijk uit een scrimmage, maar die viel net na de zoemer.

Meer uit Sport

Duitse president tegen Olympische Spelen in 2036 in Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse president Frank-Walter Steinmeier zou het geweldig vinden als Duitsland de Olympische Spelen en Paralympische Spelen in 2040 of 2044 zou houden. Maar hij is geen voorstander van een poging de Zomerspelen in 2036 al naar zijn land te halen omdat het dan honderd jaar geleden is dat de Spelen in Berlijn waren.

24 minuten geleden
Rus Filippov bezorgt neutrale atleten eerste medaille van Spelen

BORMIO (ANP/AFP) - De Rus Nikita Filippov heeft de neutrale atleten donderdag de eerste medaille van deze Olympische Winterspelen bezorgd. Hij behaalde op het debuterende onderdeel toerskiën, in het Engels ski mountaineering, zilver op de sprint. De Spanjaard Oriol Cardona Coll won in het Italiaanse Bormio de tweede gouden medaille ooit voor het land op de Winterspelen en de eerste sinds 1972.

1 uur geleden
Schulting treft op Olympische Spelen Velzeboer in kwartfinale

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting treft vrijdag bij haar rentree in het internationale shorttrackcircuit haar landgenote Xandra Velzeboer. Beide rijdsters zijn op de olympische 1500 meter in Milaan ingedeeld in de vijfde kwartfinale, blijkt uit het vrijgegeven schema.

1 uur geleden
Wielrenner Milan sprint naar ritzege in UAE Tour

FUJAIRAH (ANP) - De Italiaan Jonathan Milan heeft de vierde etappe gewonnen van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten, kortweg UAE Tour. De 25-jarige wielrenner van Lidl - Trek was na 182 kilometer duidelijk de snelste in de sprint in kustplaats Fujairah. De Brit Ethan Vernon werd tweede, voor Jonathans twee jaar jongere broer Matteo Milan.

2 uur geleden
Boer traint dag na val op 500 meter weer mee bij shorttrackers

MILAAN (ANP) - Shorttracker Teun Boer heeft geen blessure overgehouden aan zijn harde val in de finale van de olympische 500 meter. De 24-jarige Nijmegenaar verscheen donderdag aan het begin van de middag op het ijs van de trainingshal in de Milano Ice Skating Arena.

4 uur geleden
Verstappen redelijk productief tijdens ochtendsessie in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens zijn eerste sessie van de tweede testweek in Bahrein 56 ronden gereden. Daarmee was de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 productiever dan zijn teamgenoot Isack Hadjar een dag eerder, die toen in de ochtendsessie slechts dertien ronden reed door onderhoud aan de Red Bull. Over de hele dag kwam de Fransman tot een kleine zeventig ronden, Verstappen komt donderdagmiddag nog in actie.

4 uur geleden
Gastland Italië tegen vlaggen Rusland en Belarus bij Paralympics

ROME (ANP/DPA) - Gastland Italië is fel tegen de deelname van Russische en Belarussische sporters aan de Paralympische Spelen onder eigen vlag. "De Italiaanse regering spreekt haar absolute afkeuring uit over de beslissing van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC)", staat in een verklaring van ministers Antonio Tajani (Buitenlandse Zaken) en Andrea Abodi (Sport).

5 uur geleden