Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zaalvoetballers na nederlaag tegen Servië uitgeschakeld op EK

Zaalvoetballers na nederlaag tegen Servië uitgeschakeld op EK

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse zaalvoetballers zijn op het EK in eigen land uitgeschakeld in de groepsfase. De ploeg van bondscoach Max Tjaden verspeelde in de Ziggo Dome in Amsterdam tegen Servië een voorsprong van 2-0 en verloor met 3-2. Portugal won in Groningen met 1-0 van Oekraïne, waardoor die beide landen naar de kwartfinales gaan.

De wedstrijden op het EK futsal eindigden beide net niet voor 22.00 uur. Dat is de uiterste tijd waarin evenementen met bezoekers zijn toegestaan volgens de recente coronaregels van het kabinet.

Nederland kwam al na 2 minuten op voorsprong tegen de Serviërs. Jordany Martinus kreeg de bal toegespeeld van Jamal El Ghannouti en klopte de doelman met een puntertje. Ook in de tweede helft scoorde Oranje al snel. Het schot van Yoshua St. Juste werd door Stefan Rakic van richting veranderd, waardoor diens doelman kansloos was.

De Serviërs voerden de druk op en kwamen terug via Slobodan Rajcevic. Die schoot hard binnen, onhoudbaar voor doelman Manuel Kuijk. Oranje ontsnapte aan de gelijkmaker toen Nikola Matijevic op de paal schoot. Kuijk redde nog op een schot, maar na een snelle balovername schoot Denis Ramic de gelijkmaker binnen. Een halve minuut later maakte Andreja Stojcevski uit een snelle combinatie 3-2.

Oranje moest scoren om nog kans te maken op de kwartfinales. Said Bouzambou kreeg de kans Oranje weer op gelijke hoogte te brengen, maar schoot een strafschop naast. De Servische doelman redde in de slotseconden op een inzet van Tevfik Ceyar. De treffer kwam er uiteindelijk uit een scrimmage, maar die viel net na de zoemer.

Meer uit Sport

Shorttracker Van 't Wout op Spelen naar halve finale 500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft een volgende stap gezet op weg naar zijn derde medaille op de Olympische Spelen in Milaan. De olympisch kampioen op de 1000 en 1500 meter bereikte woensdag de halve finale op de 500 meter.

48 seconden geleden
Kerstholt passeert Schulting ook voor finale van aflossing

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting ontbreekt woensdagavond in de finale van de olympische aflossing in het Nederlandse shorttrackteam. Bondscoach Niels Kerstholt geeft, net als zaterdag tijdens de halve eindstrijd, de voorkeur aan Zoë Florence Deltrap als vierde rijdster. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer en Selma Poutsma maken het Oranjeteam compleet.

1 minuut geleden
Zelensky: toelaten Russische vlag Paralympics smerig en onjuist

KYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky noemt het besluit dat enkele Russische en Belarussische sporters onder eigen vlag mogen meedoen aan de Paralympische Winterspelen van Milaan-Cortina "smerig" en "onjuist". Dat heeft hij gezegd in een interview met de Britse journalist Piers Morgan dat op X is geplaatst.

1 uur geleden
Nederlandse cricketers kunnen niet stunten tegen India op WK

AHMEDABAD (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben op het WK T20 niet voor een verrassing kunnen zorgen in hun laatste groepsduel. Het uitgeschakelde Oranje ging in Ahmedabad onderuit tegen gastland India. De titelhouder maakte in de eerste inning 193 runs voor het verlies van 6 wickets. Oranje strandde na een dappere poging op 176 voor 7.

2 uur geleden
Nederland zakt in medailleklassement terug naar zesde plaats

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement van de vierde naar de zesde plaats gezakt. Frankrijk en Zweden behaalden woensdag allebei goud en zijn TeamNL voorbijgegaan.

2 uur geleden
Nuis tegen Ning op 1500 meter, Wennemars tegen Di Stefano

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis start donderdag in de dertiende rit van de 1500 meter op de Spelen van Milaan tegen Ning Zhongyan uit China. Joep Wennemars rijdt in de elfde rit tegen de Italiaan Daniele di Stefano. Tijmen Snel komt een rit later uit tegen Taiyo Nonomura uit Japan.

2 uur geleden
Schaatser Snel kan eindelijk aftellen naar zijn olympisch debuut

MILAAN (ANP) - Tijmen Snel kan donderdag bij de Spelen van Milaan eindelijk zijn olympisch debuut maken. De 28-jarige schaatser moest lang wachten deze Spelen totdat de 1500 meter op het programma staat en wat hem betreft mag het wel zover zijn.

2 uur geleden