Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zaakwaarnemer Onana ontkent aanstaande deal met Internazionale

Zaakwaarnemer Onana ontkent aanstaande deal met Internazionale

AMSTERDAM (ANP) - Doelman André Onana van Ajax is niet bijna akkoord over overgang naar Internazionale aan het einde van het seizoen. "Dat is niet waar", reageert zijn zaakwaarnemer. "Internazionale heeft in de zomer naar zijn situatie gevraagd. Maar dat hebben andere clubs ook gedaan."

De goed ingevoerde Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano meldde donderdag dat de 25-jarige Onana heel dichtbij een transfervrije overgang naar Internazionale is. De keeper uit Kameroen mag sinds deze maand weer trainen, na een dopingschorsing. Maar directeur voetbalzaken Marco Overmars laat hem voorlopig met Jong Ajax oefenen.

Overmars is teleurgesteld in Onana omdat hij zijn contract niet wil verlengen. Daardoor dreigt Ajax de doelman aan het einde van het seizoen te verliezen zonder dat er een transfersom voor hem wordt betaald. Onana mag vanaf 4 november ook weer wedstrijden spelen.

Trainer Erik ten Hag weigert Onana af te schrijven, maar heeft begrip voor de manier waarop Overmars zich opstelt . "Ik heb een buitengewoon goede band met André", zei hij onlangs. "Ik ben hem zeer erkentelijk voor wat hij voor Ajax en mij heeft gedaan de afgelopen jaren. Maar er zit ook een zakelijke kant aan. Ajax wilde zijn contract graag verlengen."

Ajax heeft afgelopen zomer met Remko Pasveer en Jay Gorter twee doelmannen aangetrokken. Maarten Stekelenburg staat op dit moment aan de kant met een liesblessure.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

39 minuten geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

3 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

8 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

18 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

19 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

22 uur geleden