Zaakwaarnemer Onana ontkent aanstaande deal met Internazionale
AMSTERDAM (ANP) - Doelman André Onana van Ajax is niet bijna akkoord over overgang naar Internazionale aan het einde van het seizoen. "Dat is niet waar", reageert zijn zaakwaarnemer. "Internazionale heeft in de zomer naar zijn situatie gevraagd. Maar dat hebben andere clubs ook gedaan."
De goed ingevoerde Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano meldde donderdag dat de 25-jarige Onana heel dichtbij een transfervrije overgang naar Internazionale is. De keeper uit Kameroen mag sinds deze maand weer trainen, na een dopingschorsing. Maar directeur voetbalzaken Marco Overmars laat hem voorlopig met Jong Ajax oefenen.
Overmars is teleurgesteld in Onana omdat hij zijn contract niet wil verlengen. Daardoor dreigt Ajax de doelman aan het einde van het seizoen te verliezen zonder dat er een transfersom voor hem wordt betaald. Onana mag vanaf 4 november ook weer wedstrijden spelen.
Trainer Erik ten Hag weigert Onana af te schrijven, maar heeft begrip voor de manier waarop Overmars zich opstelt . "Ik heb een buitengewoon goede band met André", zei hij onlangs. "Ik ben hem zeer erkentelijk voor wat hij voor Ajax en mij heeft gedaan de afgelopen jaren. Maar er zit ook een zakelijke kant aan. Ajax wilde zijn contract graag verlengen."
Ajax heeft afgelopen zomer met Remko Pasveer en Jay Gorter twee doelmannen aangetrokken. Maarten Stekelenburg staat op dit moment aan de kant met een liesblessure.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geleden