Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Youp van 't Hek speelt voor het eerst in Theater Tuschinski

Youp van 't Hek speelt voor het eerst in Theater Tuschinski

AMSTERDAM (ANP) - Youp van ’t Hek gaat binnenkort twee avonden optreden in Koninklijk Theater Tuschinski in Amsterdam. Dat heeft exploitant Pathé donderdag bekendgemaakt. De 68-jarige cabaretier speelt zijn afscheidsvoorstelling De Laatste Ronde! op 24 en 25 oktober in de majestueuze bioscoop in het centrum van Amsterdam. Het is de eerste keer in zijn carrière dat Van 't Hek op het podium van Tuschinski staat.

Pathé is vereerd dat Van 't Hek zijn voorstelling in de bioscoop komt spelen. Koninklijk Theater Tuschinski en cabaret waren in het verleden nauw met elkaar verbonden. In wat nu de tweede zaal is van het gebouw zat in de jaren twintig en dertig theater La Gaîté waar vooral variété-artiesten en cabaretiers optraden. Grote namen zoals Louis Davids, Lou Bandy, Fien de la Mar, Marlene Dietrich, Edith Piaf en Josephine Baker stonden op dit podium. Na een brand in 1941 kwam La Gaîté niet meer terug.

De verkoop voor de voorstellingen begint op donderdag 29 september om 12.00 uur via de website van Pathé.

Meer uit Binnenland

Cruiseschip Hondius komt zondag rond middaguur aan bij Tenerife

TENERIFE (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip Hondius komt naar verwachting zondag rond 12.00 uur aan bij de Canarische Eilanden. Dat meldt de Spaanse omroep RTVE. Het schip vaart van Kaapverdië naar Tenerife en is volgens GPS-gegevens vrijwel halverwege.

13 minuten geleden
Schade na brand in datacenter Almere nog niet in kaart gebracht

ALMERE (ANP) - NorthC, eigenaar van het datacentrum in Almere waar donderdag brand uitbrak, is nog steeds druk bezig om de schade te inventariseren. De brand zelf was donderdagavond onder controle. Volgens een woordvoerder is daarna gestart met een inspectie om de schade in kaart te brengen. Het bedrijf probeert de stroom en de connectiviteit zo snel mogelijk te herstellen.

29 minuten geleden
Onderwijsinstellingen nemen maatregelen na hack

DEN HAAG (ANP) - Meerdere onderwijsinstellingen hebben maatregelen getroffen na een grootschalige hack bij onderwijssoftware Canvas. Hackers wisten de Canvas-sites van meerdere Nederlandse universiteiten over te nemen.

35 minuten geleden
Verdachte van explosie bij pand D66 is 37-jarige man

DEN HAAG (ANP) - De persoon die is aangehouden na een explosie bij het partijkantoor van D66 is een 37-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, meldt de politie. Bij het pand in de Lange Houtstraat in Den Haag ging donderdagavond iets na 21.00 uur een vuurwerkbom af. Het gebouw raakte hierdoor beschadigd. Er waren op het moment van de explosie tientallen jongeren aanwezig in het pand. Niemand raakte gewond.

38 minuten geleden
RIVM: derde persoon test ook negatief op het hantavirus

BILTHOVEN (ANP) - De derde persoon die na klachten werd getest op het hantavirus is ook niet besmet, meldt het RIVM. In totaal werden drie personen met klachten getest die op dezelfde vlucht zaten als de 69-jarige Nederlandse vrouw, die later aan het virus overleed. Alle uitslagen zijn negatief.

43 minuten geleden
Defensie helpt met militair arts op cruiseschip Hondius

DEN HAAG (ANP) - Defensie heeft op verzoek van het RIVM een militair arts naar het cruiseschip Hondius gestuurd om medische ondersteuning te verlenen. De arts zorgt aan boord voor verdere medische begeleiding van de opvarenden, schrijft Defensie op haar website. Ook denkt de arts momenteel mee over hoe de passagiers veilig van boord gehaald kunnen worden. Daarbij wordt bijvoorbeeld gekeken naar mogelijke quarantainemaatregelen.

2 uur geleden
Stresslijn dit jaar onderdeel van klachtenlijn eindexamens LAKS

UTRECHT (ANP) - Naast de welbekende Eindexamenklachtenlijn komt het Landelijk Aktie Komitee Scholieren (LAKS) dit jaar met de zogenoemde stresslijn. Die is er voor eindexamenleerlingen die geen klacht willen indienen, maar "behoefte hebben aan een luisterend oor in deze stressvolle periode". Want volgens LAKS-bestuurder Inass Jagour verdienen scholieren "een plek om stress en prestatiedruk te uiten".

2 uur geleden