Young Boys na gelijkspel bij ManUnited klaar in Europa
MANCHESTER (ANP) - BSC Young Boys is uitgespeeld in Europa. De Zwitserse kampioen kwam woensdag in de laatste groepswedstrijd van de Champions League tegen Manchester United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Young Boys eindigde daardoor als vierde en laatste in groep F, waar Manchester United al zeker was van groepswinst.
Atalanta en Villarreal bepalen donderdag wie als tweede eindigt en Manchester United volgt richting de achtste finales. Het duel tussen die twee clubs ging woensdag niet door omdat het veld in Bergamo vanwege sneeuwval niet bespeelbaar was. Villarreal heeft genoeg aan een gelijkspel, Atalanta moet winnen.
Mason Greenwood bracht Manchester United in de 9e minuut op voorsprong. Na een voorzet van Luke Shaw schoot hij de bal knap, in één keer uit de lucht, in de linkerbenedenhoek achter doelman Guillaume Faivre. Donny van de Beek stond aan de basis van de gelijkmaker. Na balverlies van de Nederlandse middenvelder krulde Fabian Rieder kort voor rust de bal in het doel: 1-1.
Van de Beek had, net als een aantal andere reserves, een basisplaats omdat Manchester United al was gekwalificeerd.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
4 uur geleden