Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Yilmaz meldt zich weer in Sittard en traint mee bij Fortuna

Yilmaz meldt zich weer in Sittard en traint mee bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Burak Yilmaz heeft woensdagmiddag weer meegetraind bij Fortuna Sittard. De Turkse aanvaller (37) hintte zondagavond nog op een afscheid uit Limburg. Zijn boodschap op sociale media zorgde voor de nodige verwarring bij de nummer 11 van de Eredivisie.

"Beste Fortuna Sittard-familie en fans. Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles. Ik hoop op betere en succesvollere jaren", schreef Yilmaz op Instagram.

Drie dagen na die wedstrijd meldde Yilmaz zich toch weer bij het stadion. Na een lunch betrad de selectie rond 15.00 uur het trainingsveld. Maandag en dinsdag had de selectie van trainer Julio Velázquez vrijaf. De twee vrije dagen hadden niks te maken met de situatie rond Yilmaz of de late betaling van de salarissen, zei een woordvoerder.

"Hij heeft zich weer gemeld en dat is een goed teken. Er zal ongetwijfeld een gesprek plaatsvinden, maar de inhoud daarvan ken ik niet", aldus een woordvoerder van de club.

Zondag was Fortuna op eigen veld met 3-1 te sterk voor FC Groningen. Yilmaz speelde de hele wedstrijd.

Komend weekend staat voor de Limburgers de uitwedstrijd tegen Ajax op het programma.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

4 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

7 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

7 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

8 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer naar finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.

8 uur geleden
Ajax verliest eerste oefenduel onder Míchel van Panathinaikos

ERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.

8 uur geleden
Feyenoord verslaat FC Dordrecht in eerste duel Van Bronckhorst

DORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.

12 uur geleden