Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Yilmaz meldt zich weer in Sittard en traint mee bij Fortuna

Yilmaz meldt zich weer in Sittard en traint mee bij Fortuna

SITTARD (ANP) - Burak Yilmaz heeft woensdagmiddag weer meegetraind bij Fortuna Sittard. De Turkse aanvaller (37) hintte zondagavond nog op een afscheid uit Limburg. Zijn boodschap op sociale media zorgde voor de nodige verwarring bij de nummer 11 van de Eredivisie.

"Beste Fortuna Sittard-familie en fans. Ik heb met plezier voor jullie gespeeld, bedankt voor alles. Ik hoop op betere en succesvollere jaren", schreef Yilmaz op Instagram.

Drie dagen na die wedstrijd meldde Yilmaz zich toch weer bij het stadion. Na een lunch betrad de selectie rond 15.00 uur het trainingsveld. Maandag en dinsdag had de selectie van trainer Julio Velázquez vrijaf. De twee vrije dagen hadden niks te maken met de situatie rond Yilmaz of de late betaling van de salarissen, zei een woordvoerder.

"Hij heeft zich weer gemeld en dat is een goed teken. Er zal ongetwijfeld een gesprek plaatsvinden, maar de inhoud daarvan ken ik niet", aldus een woordvoerder van de club.

Zondag was Fortuna op eigen veld met 3-1 te sterk voor FC Groningen. Yilmaz speelde de hele wedstrijd.

Komend weekend staat voor de Limburgers de uitwedstrijd tegen Ajax op het programma.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

2 uur geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

2 uur geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

2 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

6 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

6 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

9 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

10 uur geleden