Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Yates wint ingekorte Ronde van Oman, Artz derde in slotrit

Yates wint ingekorte Ronde van Oman, Artz derde in slotrit

JABAL AL AKHDAR (ANP) - De Britse wielrenner Adam Yates heeft de Ronde van Oman op zijn palmares bijgeschreven. De renner van UAE Team Emirates greep de eindzege in de vijfdaagse rittenkoers door de slotetappe te winnen.

Yates achterhaalde vlak voor de top van de Jabal Al Akhdar de jonge Nederlander Huub Artz (Intermarché - Wanty) en soleerde naar de winst. De Tsjech Jan Hirt volgde als tweede op elf seconden. Artz, die als laatste vooraan was overgebleven uit een groepje renners dat al vroeg op avontuur was gegaan, finishte als derde op 29 seconden.

Yates reed zijn Nieuw-Zeelandse ploeggenoot Finn Fisher-Black, die als leider aan de slotrit was begonnen, op 44 seconden achterstand en dat was ruim voldoende voor de Brit om het algemeen klassement naar zijn hand te zetten.

De vijfde en laatste etappe was door de organisatie om veiligheidsredenen met bijna de helft ingekort. De afstand bedroeg nog maar 72 kilometer. De maatregel was het gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in het sultanaat.

Meer uit Sport

3x3-basketbalsters winnen brons bij WK in Warschau

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.

36 minuten geleden
Zverev wint voor het eerst grandslamtoernooi op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.

53 minuten geleden
Italiaan Antonelli jongste winnaar in GP van Monaco in Formule 1

MONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.

58 minuten geleden
Spaanse golfer Chacarra schrijft KLM Open op zijn naam

BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.

2 uur geleden
Verstappen opgelucht dat coureurs hem niet raakten bij start

MONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.

2 uur geleden
3x3-basketbalsters lopen WK-finale mis na verlies tegen Australië

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.

3 uur geleden
Antonelli wint in Formule 1 GP Monaco, Verstappen valt meteen uit

MONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.

3 uur geleden