Xavi zet Dembélé onder druk: bijtekenen of wegwezen
BARCELONA (ANP) - Coach Xavi Hernandez van FC Barcelona heeft spits Ousmane Dembélé voor het blok gezet. Als de Franse international niet snel bijtekent, dan ziet de Catalaanse club geen andere oplossing dan hem in deze winterse transferperiode te verkopen.
"Of de speler verlengt zijn contract of we zoeken naar een andere club. Er is geen andere oplossing", zei Xavi op een persconferentie in aanloop naar de bekerwedstrijd tegen Athletic Bilbao op donderdag.
De 24-jarige Dembélé kwam in 2017 over van Borrussia Dortmund voor een bedrag van 105 miljoen euro. Zijn contract loopt eind juni af. De Franse aanvaller was in zijn periode bij Barcelona vaak geblesseerd; hij scoorde 31 keer in 129 gespeelde wedstrijden.
"Hij wil blijven, maar er is nog steeds geen overeenstemming, dus we moeten als club een beslissing nemen: het is verlengen en anders vertrekken. Het is jammer, want hij heeft elke mogelijke minuut gespeeld sinds ik trainer ben", zei Xavi.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
15 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
19 uur geleden