Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi wil dat FC Barcelona goed spel ook omzet in resultaten

Xavi wil dat FC Barcelona goed spel ook omzet in resultaten

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona moet dit jaar in de Champions League goed voetbal omzetten in positieve resultaten. Dat zei Barcelona-coach Xavi aan de vooravond van de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Antwerp, de Belgen die nu gecoacht worden door voormalig Barça-speler Mark van Bommel.

"Het is tijd om een stap vooruit te zetten in de Champions League", zei de coach van de Spaanse landskampioen van middenvelder Frenkie de Jong. "Het doel is om bovenin de groep te eindigen en geplaatst te zijn in de loting van de knock-outfase. Maar het gaat om daden en niet om woorden."

Barcelona wist zich in de afgelopen twee seizoenen niet te plaatsen voor de knock-outfase. "Vorig seizoen deed de ploeg het qua spel goed, maar niet wat betreft de resultaten", vond Xavi. "Dit jaar moeten we goed spelen en resultaten halen."

Xavi kan tegen Antwerp niet beschikken over verdediger Ronald Araújo en middenvelder Pedri. "We hadden kunnen streven naar hun rentree, maar ik geef er de voorkeur aan voorzichtig te zijn."

Meer uit Voetbal

Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

6 uur geleden
Noorwegen schakelt Ivoorkust uit op WK dankzij late goal Haaland

ARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.

7 uur geleden
KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

10 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

15 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

17 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

17 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

18 uur geleden