Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi verwacht dat winnen Supercup rust brengt bij Barcelona

Xavi verwacht dat winnen Supercup rust brengt bij Barcelona

RIYAD (ANP) - Trainer Xavi vindt het zeer belangrijk dat Barcelona deze week de Spaanse Supercup wint. "Ik ben bij deze club om prijzen te winnen en dit is een prijs", zo blikte de oud-speler vooruit op de wedstrijden van de komende dagen. "Bovendien zou een succes in dit toernooi voor rust in de gelederen zorgen. Dat is op dit moment misschien wel het belangrijkste."

"Over vijf dagen kan het al zover zijn", aldus Xavi. Barcelona speelt donderdag de halve finale tegen Real Betis. Bij een overwinning volgt de finale tegen Real Madrid of Valencia. De wedstrijden worden in Saudi-Arabië gespeeld. Xavi: "We gaan ervoor. De laatste jaren is Barcelona wat betreft prijzen niet verwend geweest. Dat moet veranderen. Zo niet, dan word ik daarop afgerekend. Zo werkt dat nu eenmaal, dat wist ik van te voren."

In de Spaanse competitie is Barcelona momenteel de koploper. Xavi slaagde er met zijn elftal echter niet in te overwinteren in de Champions League, de eerste grote tegenvaller van dit seizoen.

Meer uit Voetbal

Feyenoorder Read vrijgesproken van rode kaart tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen NAC Breda beschikken over Givairo Read. De rechtervleugelverdediger wordt niet geschorst voor de rode kaart die hij in mei ontving in het thuisduel met PSV (2-3).

40 minuten geleden
Tottenham Hotspur versterkt zich met Japanse international Takai

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.

4 uur geleden
Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

12 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

17 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

19 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

19 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

19 uur geleden