Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi houdt voet bij stuk en wil dat Dembélé beslissing neemt

Xavi houdt voet bij stuk en wil dat Dembélé beslissing neemt

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi houdt vast aan zijn standpunt over de contractsituatie van Ousmane Dembélé. De 24-jarige Fransman was boos nadat Xavi hem donderdag uit de wedstrijdselectie hield voor het bekerduel met Athletic Club. Het contract van Dembélé loopt na dit seizoen af. Barcelona wil de verbintenis verlengen of anders de aanvaller deze transferperiode nog verkopen.

"Dembélé's situatie is niet veranderd. Hij weet wat de opties zijn en hij moet beslissen. Er is geen alternatief", zei Xavi zaterdag op een persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd van zondag tegen Deportivo Alavés. Dembélé schreef donderdag op sociale media dat hij "niet toe zou geven aan chantage".

Barcelona raakte in het duel met Athletic, dat door de Catalanen met 3-2 werd verloren, Ansu Fati kwijt met een hamstringblessure. De 19-jarige aanvaller was pas net terug van een blessure. "Hij is erg overstuur, het is een moeilijke situatie", zei Xavi zaterdag.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

6 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

7 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

8 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

8 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

8 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

10 uur geleden