Xavi houdt voet bij stuk en wil dat Dembélé beslissing neemt
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi houdt vast aan zijn standpunt over de contractsituatie van Ousmane Dembélé. De 24-jarige Fransman was boos nadat Xavi hem donderdag uit de wedstrijdselectie hield voor het bekerduel met Athletic Club. Het contract van Dembélé loopt na dit seizoen af. Barcelona wil de verbintenis verlengen of anders de aanvaller deze transferperiode nog verkopen.
"Dembélé's situatie is niet veranderd. Hij weet wat de opties zijn en hij moet beslissen. Er is geen alternatief", zei Xavi zaterdag op een persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd van zondag tegen Deportivo Alavés. Dembélé schreef donderdag op sociale media dat hij "niet toe zou geven aan chantage".
Barcelona raakte in het duel met Athletic, dat door de Catalanen met 3-2 werd verloren, Ansu Fati kwijt met een hamstringblessure. De 19-jarige aanvaller was pas net terug van een blessure. "Hij is erg overstuur, het is een moeilijke situatie", zei Xavi zaterdag.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
18 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
2 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
5 uur geleden