Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi haalt Spaanse voetballer Cazorla naar Qatar

Xavi haalt Spaanse voetballer Cazorla naar Qatar

VILLARREAL (ANP) - De Spaanse voetballer Santi Cazorla gaat in de nadagen van zijn carrière naar Qatar. De 35-jarige middenvelder ondertekende een contract bij Al-Sadd, de club waarbij zijn landgenoot Xavi de trainer is. Cazorla speelde zondag tegen Eibar (4-0) zijn laatste wedstrijd voor Villarreal.

De Spanjaard keerde in 2018 voor de tweede keer terug bij Villarreal. De 81-voudig international had in de jaren daarvoor bij Arsenal als gevolg van een chronische achillespeesblessure, veroorzaakt door een infectie, maar liefst acht operaties moeten ondergaan. De carrière van Cazorla leek voorbij, maar hij wist in het vertrouwde gele shirt zijn oude vorm te hervinden. Hij maakte dit seizoen elf doelpunten in La Liga, vooral vanaf 11 meter. Villarreal eindigde als vijfde in La Liga en plaatste zich zo voor de Europa League.

Cazorla won in 2008 en 2012 met Spanje het EK. Hij speelde toen samen met Xavi, de strateeg op het middenveld die nu zijn trainer wordt in Qatar. De 40-jarige Catalaan verlengde onlangs zijn contract bij Al-Sadd met een jaar.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

1 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

3 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

3 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

5 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

6 uur geleden
PSV in thuisduel met FC Volendam zonder geblesseerde Perisic

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.

6 uur geleden
Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

12 uur geleden