Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi haalt Spaanse voetballer Cazorla naar Qatar

Xavi haalt Spaanse voetballer Cazorla naar Qatar

VILLARREAL (ANP) - De Spaanse voetballer Santi Cazorla gaat in de nadagen van zijn carrière naar Qatar. De 35-jarige middenvelder ondertekende een contract bij Al-Sadd, de club waarbij zijn landgenoot Xavi de trainer is. Cazorla speelde zondag tegen Eibar (4-0) zijn laatste wedstrijd voor Villarreal.

De Spanjaard keerde in 2018 voor de tweede keer terug bij Villarreal. De 81-voudig international had in de jaren daarvoor bij Arsenal als gevolg van een chronische achillespeesblessure, veroorzaakt door een infectie, maar liefst acht operaties moeten ondergaan. De carrière van Cazorla leek voorbij, maar hij wist in het vertrouwde gele shirt zijn oude vorm te hervinden. Hij maakte dit seizoen elf doelpunten in La Liga, vooral vanaf 11 meter. Villarreal eindigde als vijfde in La Liga en plaatste zich zo voor de Europa League.

Cazorla won in 2008 en 2012 met Spanje het EK. Hij speelde toen samen met Xavi, de strateeg op het middenveld die nu zijn trainer wordt in Qatar. De 40-jarige Catalaan verlengde onlangs zijn contract bij Al-Sadd met een jaar.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

11 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

12 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

13 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

13 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

13 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

14 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

15 uur geleden