Xavi haalt Spaanse voetballer Cazorla naar Qatar
VILLARREAL (ANP) - De Spaanse voetballer Santi Cazorla gaat in de nadagen van zijn carrière naar Qatar. De 35-jarige middenvelder ondertekende een contract bij Al-Sadd, de club waarbij zijn landgenoot Xavi de trainer is. Cazorla speelde zondag tegen Eibar (4-0) zijn laatste wedstrijd voor Villarreal.
De Spanjaard keerde in 2018 voor de tweede keer terug bij Villarreal. De 81-voudig international had in de jaren daarvoor bij Arsenal als gevolg van een chronische achillespeesblessure, veroorzaakt door een infectie, maar liefst acht operaties moeten ondergaan. De carrière van Cazorla leek voorbij, maar hij wist in het vertrouwde gele shirt zijn oude vorm te hervinden. Hij maakte dit seizoen elf doelpunten in La Liga, vooral vanaf 11 meter. Villarreal eindigde als vijfde in La Liga en plaatste zich zo voor de Europa League.
Cazorla won in 2008 en 2012 met Spanje het EK. Hij speelde toen samen met Xavi, de strateeg op het middenveld die nu zijn trainer wordt in Qatar. De 40-jarige Catalaan verlengde onlangs zijn contract bij Al-Sadd met een jaar.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
3 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
8 uur geleden