Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi doneert 1 miljoen euro aan ziekenhuis in Barcelona

Xavi doneert 1 miljoen euro aan ziekenhuis in Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Spaanse oud-topvoetballer Xavi heeft 1 miljoen euro gedoneerd aan een ziekenhuis in Barcelona. De 40-jarige Xavi, recordhouder wat betreft het aantal gespeelde wedstrijden voor FC Barcelona, wil zo bijdragen aan de strijd tegen het coronavirus. Het geld is bedoeld om apparatuur en andere medische hulpmiddelen aan te schaffen.

De geboren Catalaan is tegenwoordig in Qatar trainer van Al Sadd. Barcelona polste Xavi begin dit jaar om terug te keren naar Camp Nou, als opvolger van trainer Ernesto Valverde. Xavi bedankte echter voor de eer. De voormalige strateeg op het Catalaanse middenveld heeft de ambitie om trainer te worden van zijn grote liefde, maar hij wil niet tijdens een seizoen instappen.

Heel wat voetballers, trainers en oud-spelers hebben al een financiële bijdrage gedaan aan de hulpdiensten die zich inzetten voor de bestrijding van het coronavirus. Spanje is in Europa een van de zwaarst getroffen landen.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

3 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

5 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

8 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

11 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

16 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

16 uur geleden