Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi denkt dat Real voor Supercup beter in vorm is dan zijn Barça

Xavi denkt dat Real voor Supercup beter in vorm is dan zijn Barça

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi denkt dat Real Madrid beter in vorm is dan zijn eigen ploeg. Dat zei Xavi in Saudi-Arabië, een dag voor de finale van de Spaanse supercup.

"Wij zijn iets minder in vorm dan Real Madrid, maar als de bal eenmaal aan het rollen is, zullen er geen favorieten zijn", zei Xavi op een persconferentie. "Wij zullen proberen het spel te domineren en onze manier van spelen op te leggen en veel de bal te hebben."

Barça kan wel een succesje gebruiken aangezien de club in de competitie 7 punten achterstand heeft op koplopers Girona en Real. "Er staat een trofee op het spel en ik voel me veel zelfverzekerder dan vorig seizoen. We hebben prijzen gewonnen en laten zien dat dit een winnend project is, waardoor ik rustiger ben geworden", aldus de trainer die vorig jaar de landstitel veroverde. "Real Madrid is altijd hongerig, maar dit is een sterk Barcelona. We bevinden ons op een podium dat ideaal is. Het geeft me zoveel motivatie en we zullen alles geven."

FC Barcelona - Real Madrid begint zondag om 20.00 uur en wordt gespeeld in Riyad.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

3 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

4 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

6 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

6 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

9 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

10 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

15 uur geleden