Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi denkt dat Real voor Supercup beter in vorm is dan zijn Barça

Xavi denkt dat Real voor Supercup beter in vorm is dan zijn Barça

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi denkt dat Real Madrid beter in vorm is dan zijn eigen ploeg. Dat zei Xavi in Saudi-Arabië, een dag voor de finale van de Spaanse supercup.

"Wij zijn iets minder in vorm dan Real Madrid, maar als de bal eenmaal aan het rollen is, zullen er geen favorieten zijn", zei Xavi op een persconferentie. "Wij zullen proberen het spel te domineren en onze manier van spelen op te leggen en veel de bal te hebben."

Barça kan wel een succesje gebruiken aangezien de club in de competitie 7 punten achterstand heeft op koplopers Girona en Real. "Er staat een trofee op het spel en ik voel me veel zelfverzekerder dan vorig seizoen. We hebben prijzen gewonnen en laten zien dat dit een winnend project is, waardoor ik rustiger ben geworden", aldus de trainer die vorig jaar de landstitel veroverde. "Real Madrid is altijd hongerig, maar dit is een sterk Barcelona. We bevinden ons op een podium dat ideaal is. Het geeft me zoveel motivatie en we zullen alles geven."

FC Barcelona - Real Madrid begint zondag om 20.00 uur en wordt gespeeld in Riyad.

Meer uit Voetbal

Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

13 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

13 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

13 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

15 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

16 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

19 uur geleden