Xavi denkt dat Real voor Supercup beter in vorm is dan zijn Barça
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi denkt dat Real Madrid beter in vorm is dan zijn eigen ploeg. Dat zei Xavi in Saudi-Arabië, een dag voor de finale van de Spaanse supercup.
"Wij zijn iets minder in vorm dan Real Madrid, maar als de bal eenmaal aan het rollen is, zullen er geen favorieten zijn", zei Xavi op een persconferentie. "Wij zullen proberen het spel te domineren en onze manier van spelen op te leggen en veel de bal te hebben."
Barça kan wel een succesje gebruiken aangezien de club in de competitie 7 punten achterstand heeft op koplopers Girona en Real. "Er staat een trofee op het spel en ik voel me veel zelfverzekerder dan vorig seizoen. We hebben prijzen gewonnen en laten zien dat dit een winnend project is, waardoor ik rustiger ben geworden", aldus de trainer die vorig jaar de landstitel veroverde. "Real Madrid is altijd hongerig, maar dit is een sterk Barcelona. We bevinden ons op een podium dat ideaal is. Het geeft me zoveel motivatie en we zullen alles geven."
FC Barcelona - Real Madrid begint zondag om 20.00 uur en wordt gespeeld in Riyad.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.
5 uur geledenLILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.
5 uur geleden