Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

X van Elon Musk bevestigt komst nieuwe videodienst

X van Elon Musk bevestigt komst nieuwe videodienst

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Socialemediaplatform X van Elon Musk komt met een nieuw videoplatform. Daarmee wil de onderneming, voorheen bekend als Twitter, onder meer de concurrentie aangaan met YouTube van Google-moederbedrijf Alphabet.

Over de komst van de nieuwe dienst gaan al langer geruchten. X bevestigt die nu in een memo aan mogelijke klanten en partners, maar zegt nog niet wanneer het platform precies uit moet komen. Wel is duidelijk dat de dienst "binnenkort beschikbaar zou zijn voor de meeste smart-tv's".

Musk heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij van X op termijn een 'alles-app' wil maken, waarin tal van diensten samenkomen. Gebruikers moeten op de app het nieuws kunnen volgen, chatten, video's kijken, producten kopen en bankieren.

De stap naar video's is voor X ook belangrijk door het vertrek van veel adverteerders van de berichtendienst. Dat maakt het nodig om nieuwe inkomstenstromen te vinden. Op X zelf worden nu ook al veel filmpjes bekeken. In de afgelopen dertig dagen telden al die bekeken filmpjes volgens het bedrijf op tot zo'n 23 miljard beeldminuten.

Meer uit Financieel

Intel zakt op Wall Street na bericht over staken test door Nvidia

NEW YORK (ANP) - Chipconcern Intel was woensdag bij opening een van de verliezers op Wall Street, na een bericht dat branchegenoot Nvidia een test heeft stopgezet om Intels productieproces te gebruiken voor het maken van geavanceerde chips.

25 minuten geleden
Zorgverzekeraars rond met de ziekenhuizen, overstappiek verwacht

DEN HAAG (ANP) - De grote zorgverzekeraars hebben hun contracten zo goed als rond met de ziekenhuizen voor de zorg in 2026. Dat laten de verzekeraars weten. Van de grote vier had VGZ als eerste afspraken gemaakt en daar kwamen deze week Menzis en Zilveren Kruis bij. Alleen CZ laat weten nog met negen ziekenhuizen in gesprek te zijn, maar dat dat voor verzekerden geen gevolgen heeft.

32 minuten geleden
Boeren Oekraïne vrezen afname voedselexport na aanvallen havens

KYIV (ANP/RTR) - De voedselexport van Oekraïne heeft last van de onlangs opgeschroefde aanvallen van Rusland op Oekraïense havens. De Oekraïense boerenbond UAC vreest dat de aanvallen kunnen leiden tot een grote afname van de handel.

1 uur geleden
Europese beurzen sluiten licht lager in verkorte kerstsessie

AMSTERDAM (ANP) - De Europese beurzen zijn woensdag overwegend licht lager gesloten op de verkorte handelssessie voor kerst. Beleggers deden het rustig aan en pakten wat winst, terwijl er weinig richtinggevend nieuws was om te verwerken.

1 uur geleden
Financiële verwevenheid met buitenland groter ondanks spanningen

AMSTERDAM (ANP) - De omvang van de financiële relaties tussen Nederland en het buitenland is dit jaar verder gegroeid, ondanks de wereldwijde geopolitieke spanningen. Dat constateert De Nederlandsche Bank (DNB) op basis van de derdekwartaalcijfers over het bedrag dat Nederland in het buitenland heeft geïnvesteerd en uitgeleend. Andersom zijn er ook flinke investeringen van buitenlandse bedrijven in Nederland.

2 uur geleden
Pluimveesector: kalkoenen schaars met kerst door vogelgriep

DEN HAAG (ANP) - Kalkoenen voor het kerstdiner zijn dit jaar schaars door de uitbraken van vogelgriep. Dat komt vooral omdat veel Duitse kalkoenhouderijen, waar de meeste van onze kalkoenen vandaan komen, zijn geruimd.

2 uur geleden
OM deelt forse boetes uit in grote fraudezaak

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft forse boetes uitgedeeld aan betrokkenen bij een grote fraudezaak. Er is voor 3,4 miljoen euro aan boetes opgelegd aan vier personen en drie bedrijven. Daarnaast wordt ruim 82 miljoen euro aan crimineel verkregen vermogen afgepakt.

4 uur geleden