Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

X van Elon Musk bevestigt komst nieuwe videodienst

X van Elon Musk bevestigt komst nieuwe videodienst

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Socialemediaplatform X van Elon Musk komt met een nieuw videoplatform. Daarmee wil de onderneming, voorheen bekend als Twitter, onder meer de concurrentie aangaan met YouTube van Google-moederbedrijf Alphabet.

Over de komst van de nieuwe dienst gaan al langer geruchten. X bevestigt die nu in een memo aan mogelijke klanten en partners, maar zegt nog niet wanneer het platform precies uit moet komen. Wel is duidelijk dat de dienst "binnenkort beschikbaar zou zijn voor de meeste smart-tv's".

Musk heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij van X op termijn een 'alles-app' wil maken, waarin tal van diensten samenkomen. Gebruikers moeten op de app het nieuws kunnen volgen, chatten, video's kijken, producten kopen en bankieren.

De stap naar video's is voor X ook belangrijk door het vertrek van veel adverteerders van de berichtendienst. Dat maakt het nodig om nieuwe inkomstenstromen te vinden. Op X zelf worden nu ook al veel filmpjes bekeken. In de afgelopen dertig dagen telden al die bekeken filmpjes volgens het bedrijf op tot zo'n 23 miljard beeldminuten.

Meer uit Financieel

Wall Street wint na verwerpen heffingen Trump door Hooggerechtshof

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met winsten gesloten na de uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof over het onwettig verklaren van een groot deel van de importheffingen van president Donald Trump. Trump kondigde vervolgens een nieuwe wereldwijde importheffing van 10 procent aan die maximaal 150 dagen gaat gelden.

16 minuten geleden
Trump: besluit Hooggerechtshof 'zeer teleurstellend'

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump vindt het besluit van het Hooggerechtshof over het onwettig verklaren van een groot deel van zijn importheffingen "zeer teleurstellend". Dat zei Trump bij een persconferentie in het Witte Huis. Volgens hem is dat besluit "verschrikkelijk" en "niet-vaderlandslievend".

2 uur geleden
Trump: nieuwe wereldwijde importheffing van 10 procent

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat een decreet ondertekenen voor een nieuwe wereldwijde importheffing van 10 procent. Dat zei Trump in een persconferentie na het besluit van het Amerikaanse Hooggerechtshof waarin een groot deel van zijn eerder ingevoerde importheffingen onwettig werd verklaard.

2 uur geleden
AEX hoger na uitspraak Hooggerechtshof VS over heffingen Trump

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is vrijdag met winst gesloten na de uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof waarin een groot deel van de importheffingen van president Donald Trump onwettig werd verklaard. Volgens de rechters heeft Trump zijn bevoegdheden overschreden door die heffingen op buitenlandse goederen op te leggen.

4 uur geleden
Trump noemt heffingenuitspraak Hooggerechtshof 'schande'

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump noemt de uitspraak van het Hooggerechtshof dat een groot deel van zijn importheffingen onwettelijk is een "schande". Dat meldt een verslaggever van CNN. De president had ten tijde van de uitspraak een ontbijt met gouverneurs in het Witte Huis. Hij zou de aanwezigen hebben gezegd dat hij een plan B heeft. Trump is nog niet met een officiƫle reactie gekomen.

5 uur geleden
VK verwacht gunstige handelspositie met VS te behouden

LONDEN (ANP/RTR) - Het Verenigd Koninkrijk verwacht dat het zijn "bevoorrechte handelspositie" met de Verenigde Staten behoudt, ook nu het Amerikaanse Hooggerechtshof een groot deel van de tarieven van president Donald Trump onwettig heeft verklaard. Dat stelt de Britse regering in een reactie op de uitspraak.

5 uur geleden
EU zegt uitspraak Hooggerechtshof VS 'zorgvuldig te analyseren'

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie heeft afwachtend gereageerd op de uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof over de importheffingen van president Donald Trump. Een groot deel van de invoertarieven die Trump heeft opgelegd op buitenlandse goederen, is volgens rechters onwettelijk. De EU "analyseert de uitspraak zorgvuldig", zegt een woordvoerder.

5 uur geleden