Wüst wil geen heisa bij huwelijk met sprintster De Jong
HEERENVEEN (ANP) - Na een uitstekend schaatsseizoen staat voor Ireen Wüst nu haar komende bruiloft met sprintster Letitia de Jong centraal. De 33-jarige Brabantse vroeg haar 27-jarige vriendin vorig jaar tijdens een vakantie op Curaçao ten huwelijk. Over de datum en plaats van handeling wil de succesvolste olympiër van Oranje aller tijden helemaal niets kwijt.
"Nee, nee, dat vertel ik niet", benadrukte Wüst na haar afsluitende baanrecord op de 1500 meter in Heerenveen. "Wij willen heel graag onze bruiloft besloten houden. Dus voor de media proberen we alles geheim te houden. Natuurlijk, datum en locatie zijn bekend, maar alle vragen daarover wimpel ik af. Ik hoop jullie daar in elk geval niet te zien. Prettige vakantie!", sprak Wüst lachend ter afscheid in het perscentrum van Thialf.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
27 minuten geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
56 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
2 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
7 uur geledenMONACO (ANP/RTR) - De Canadese topzwemster Penny Oleksiak is voor twee jaar geschorst. De olympisch kampioene op de 100 meter vrije slag van 2016 ging drie keer in een periode van twaalf maanden in de fout met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) dinsdag.
21 uur geleden