
Wüst meldt zich met blaasontsteking af voor NK allround
HEERENVEEN (ANP) - In navolging van Sven Kramer heeft ook Ireen Wüst zich afgemeld voor de NK allround, komend weekend in Heerenveen. De viervoudig kampioene heeft last van een blaasontsteking, aldus haar ploeg Reggeborgh.
"Ik baal hier heel erg van, want ik had graag willen starten. Maar de medische staf vond dit niet verantwoord en in goed overleg is besloten niet deel te nemen", zei de regerend wereldkampioen allround.
Wüst (34) won de Nederlandse allroundtitel vier keer: in 2007, 2008, 2009 en 2015.
Meer uit Sport
AUSTIN (ANP) - Verstappen sprak na zijn overwinning in de Grote Prijs van de Verenigde Staten van een ongelofelijk weekend. De viervoudig wereldkampioen ziet kansen op een vijfde wereldtitel. "We moeten voor dit soort weekenden blijven zorgen. Het wordt heel spannend tot de laatste race", zei hij in het interview na afloop van de race.
1 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft voor de vierde keer de Grote Prijs van de Verenigde Staten op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen leidde op het Circuit of the Americas van start tot finish en liep in de titelstrijd weer verder in op klassementsleider Oscar Piastri uit Australië en diens Britse teamgenoot bij McLaren, Lando Norris.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime heeft het ATP-toernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 25-jarige Canadees versloeg in de finale in drie sets de Tsjech Jiri Lehecka: 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2.
5 uur geledenAUSTIN (ANP/RTR) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Formule 1 blijft in ieder geval tot en met 2034 op het Circuit of the Americas in Austin. Dat heeft de Formule 1, die eigendom is van Liberty Media, zondag bekendgemaakt.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Judoka Noël van 't End beëindigt aan het einde van dit jaar zijn carrière. De voormalige wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram neemt op 21 december tijdens de NK in Almere afscheid.
6 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt zag zondagavond lokale tijd in Jakarta zijn kansen op de meerkampfinale (top-24) op de WK verder slinken. Schmidt staat na zes van de in totaal acht subdivisies op plek 21. Maandagochtend worden de laatste twee subdivisies geturnd voordat het eindresultaat bekend is.
7 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Casper Ruud heeft het tennistoernooi in Stockholm gewonnen. De als tweede geplaatste Noor versloeg in de Zweedse hoofdstad de Fransman Ugo Humbert in de finale: 6-2 6-3.
8 uur geleden