Wright wint laatste dag PDC Summer Series, snelle exit Van Gerwen
MILTON KEYNES (ANP) - Darter Peter Wright heeft het laatste toernooi van de PDC Summer Series op zijn naam geschreven. De regerend wereldkampioen uit Schotland won in de finale van de vijfde eendaagse wedstrijd met 8-2 van Gerwyn Price.
Michael van Gerwen was al in de tweede ronde van het vijfde toernooi gestrand. Hij verloor met 6-5 van Devon Petersen, nadat hij eerst nog een 5-0-achterstand in legs had goedgemaakt. Van Gerwen schreef eerder deze week het eerste en derde toernooi op zijn naam. In het eerste, donderdagavond, had hij Wright verslagen.
De Summer Series bestond uit vijf eendaagse Players Championship-toernooien. Elke dag deden er 128 darters mee en was er 75.000 pond, ruim 83.000 euro te verdelen. Alle darters waren vooraf getest op het coronavirus. Publiek was niet welkom in de Marshall Arena van Milton Keynes.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Alan Permane blijft langer teambaas van Racing Bulls, het zusterteam van Red Bull in de Formule 1. De 59-jarige Brit heeft bijgetekend tot eind 2031, meldt de renstal in een persbericht.
11 minuten geledenLUSAIL (ANP) - Veel coureurs in de MotoGP voelen in Qatar de spanning van de oorlog in het Midden-Oosten, die heel dichtbij is. "Dit is niet ideaal, de meeste coureurs willen hier eigenlijk niet zijn", vertelde de Spaanse motorracer Raúl Fernández (Aprilia) op het circuit van Lusail nabij hoofdstad Doha aan motorsport.com.
55 minuten geledenSÃO PAULO (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft een bijzonder aandenken aan zijn eerste wereldtitel thuis aan de muur hangen. Het is de foto van het moment dat viervoudig wereldkampioen Max Verstappen en zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton hem op het podium op de schouders nemen, nadat de Italiaan zich in Mexico kroonde tot de jongste wereldkampioen ooit in de Formule 1.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
21 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
1 dag geleden