Worstelaarster Blaszka niet naar Olympische Spelen
SOFIA (ANP) - Het is worstelaarster Jessica Blaszka (28) niet gelukt deelname aan de Olympische Spelen af te dwingen in de klasse tot 53 kilogram. Op een olympisch kwalificatietoernooi in Sofia verloor ze in de achtste finales met 5-3 van de Turkse Zeynep Yetgil.
De Limburgse kwalificeerde zich nog als nummer 3 van de WK in 2015 voor de Spelen van Rio 2016. Haar olympische debuut liep echter uit op een deceptie. Blaszka verloor al in de eerste ronde kansloos en verliet Brazilië gedesillusioneerd.
Blaszka moest zich afgelopen jaar twee keer laten opereren aan haar rechteronderbeen, om cystes te verwijderen.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.
40 minuten geledenZAGREB (ANP) - Judoka Jur Spijkers heeft op de Grand Prix-wedstrijd van Zagreb bij de zwaargewichten (+100 kg) het zilver gepakt. In de finale versloeg de Azerbeidzjaan Kanan Nasibov de 28-jarige Tilburger op ippon.
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Darter Danny Noppert is er niet in geslaagd de finale van de Grand Slam of Darts te bereiken. De 34-jarige Fries verloor in Wolverhampton in de halve finale van wereldkampioen en titelverdediger Luke Littler uit Engeland met 16-9 in legs.
3 uur geledenHAMME (ANP) - Lucinda Brand heeft dankzij haar zege in de Flandriencross van het Oost-Vlaamse Hamme een unieke mijlpaal bereikt. De 36-jarige Dordtse eindigde voor de vijftigste keer op rij op het podium in een veldrit. Die reeks werd ingezet op 27 januari 2024, toevallig ook in Hamme.
4 uur geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben ook hun tweede poulewedstrijd op het WK in Australië gewonnen. Het Nederlandse duo verdeeld de Noorse broers Markus en Adrian Mol met 21-18 21-17.
10 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City haar tweede afstandszege geboekt. De 26-jarige schaatsster won na de 3000 meter van vrijdag ook de 1500 meter. Beune bleef met een dik persoonlijk record van 1.51,05 landgenote Antoinette Rijpma-de Jong en Ragne Wiklund uit Noorwegen ruim voor.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is voor het eerst doorgedrongen tot de finale van de ATP Finals. De Spaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Turijn de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-2 6-4
21 uur geleden