Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Worstelaarster Blaszka beëindigt loopbaan

Worstelaarster Blaszka beëindigt loopbaan

LANDGRAAF (ANP) - Jessica Blaszka stopt met worstelen. Dat heeft de 28-jarige Limburgse besloten nadat ze er afgelopen weekeinde niet in slaagde zich te plaatsen voor de Olympische Spelen in Tokio, meldt haar club KSV Simson Landgraaf.

Blaszka kwalificeerde zich als nummer 3 van de WK in 2015 voor de Spelen van Rio 2016. Haar olympische debuut liep echter uit op een deceptie. Blaszka verloor al in de eerste ronde kansloos en verliet Brazilië gedesillusioneerd.

Blaszka moest zich afgelopen jaar twee keer laten opereren aan haar rechteronderbeen, om cystes te verwijderen. Op een olympisch kwalificatietoernooi in Sofia verloor ze vrijdag in de achtste finales met 5-3 van de Turkse Zeynep Yetgil.

"Wij zijn als club bijzonder trots op Jessica, niet alleen op sportief gebied maar ook als vertegenwoordiger van het worstelen in Nederland", meldt KSV Simson Landgraaf. De club noemt Blaszka een "boegbeeld voor het vrouwenworstelen in Nederland. Een sport waarbij de offers achter de medaille vaak onzichtbaar zijn."

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

4 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

8 uur geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

15 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

1 dag geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

1 dag geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

1 dag geleden