Wormuth ook volgend seizoen trainer van Heracles Almelo
ALMELO (ANP) - Frank Wormuth is ook volgend seizoen de hoofdtrainer van Heracles Almelo. De Duitse trainer heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd.
"We zijn zeer tevreden over onze samenwerking tot nu toe, Frank en de club passen goed bij elkaar", aldus technisch directeur Tim Gilissen. "We zetten sportief in op drie doelstellingen: met betrekking tot de plek op de ranglijst, het spelen van aantrekkelijk voetbal en de ontwikkeling van onze spelers. Op al die onderdelen zien we een positieve uitwerking."
De 60-jarige Wormuth is sinds juli 2018 werkzaam bij Heracles, dat op dit moment de tiende plaats bezet in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP/DPA) - Voetballers in de Bundesliga die vanaf nu hun mond bedekken bij een verbale confrontatie met een tegenstander krijgen een gele kaart. Dat heeft de scheidsrechterscommissie van de Duitse bond (DFB) bevestigd aan persbureau dpa. Op het afgelopen WK werd de handeling nog bestraft met rood.
1 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini keert na drie jaar terug als bondscoach van de Italiaanse voetballers. Dat heeft de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond, Giovanni Malagò, in Rome bekendgemaakt.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Doelman Timon Wellenreuther kan de komende weken niet in actie komen voor zijn nieuwe club VfL Wolfsburg. De van Feyenoord overgekomen keeper heeft vrijdag een knieblessure opgelopen tijdens het vriendschappelijke duel met Olympique Lyon. Dat meldt de Duitse club dinsdag.
3 uur geledenROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini staat op het punt om opnieuw bondscoach van Italië te worden. Dat melden verschillende media. De 61-jarige trainer moet de opvolger worden van de in april vertrokken bondscoach Gennaro Gattuso. Onder zijn leiding wist Italië zich niet te plaatsen voor het afgelopen WK. Het land ontbrak zo voor de derde keer op rij op het mondiale toernooi.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri mist de start van het seizoen met Manchester City. De 30-jarige Spaanse middenvelder heeft een kleine rugoperatie ondergaan, meldt de Engelse club.
4 uur geledenIPSWICH (ANP) - Kjell Scherpen keept komend seizoen in de Premier League. Het gepromoveerde Ipswich Town neemt de 26-jarige Nederlander over van de Belgische club Union. Scherpen ondertekent een contract voor vier jaar.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Belgische voetbalster Sari Kees vastgelegd. De 25-jarige verdedigster komt transfervrij over van Leicester City en tekent een contract tot de zomer van 2029.
4 uur geleden