Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wormuth gespannen voor eerste duel op de bank bij FC Groningen

Wormuth gespannen voor eerste duel op de bank bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Trainer Frank Wormuth is gespannen voor zijn eerste Eredivisiewedstrijd met FC Groningen, zondag thuis tegen het gepromoveerde FC Volendam. De Duitse trainer zegt dat hij niet goed weet hoe zijn team ervoor staat. "In de voorbereiding speel je alleen oefenwedstrijden. Zondag zijn de belangen heel anders", zei hij.

"Natuurlijk zeggen mensen vaak dat het een 'gewone' wedstrijd is, zoals alle andere", aldus Wormuth verder over zijn officiële debuut. "Maar alles is nieuw voor me: nieuwe club, nieuwe staf, nieuwe spelers en een nieuw seizoen. En nu het allemaal dichterbij komt, kan ik wel zeggen dat ik het begin te voelen. Ik ben uiteraard heel nieuwsgierig, net als al onze supporters, denk ik."

Wormuth kan in ieder geval niet beschikken over de geblesseerden Marin Sverko, Emmanuel Matuta en Nordin Musampa.

De 61-jarige Wormuth werd half mei ontslagen bij Heracles Almelo, dat een matig seizoen kende en uiteindelijk zelfs degradeerde.

Meer uit Voetbal

Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

50 minuten geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

54 minuten geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

1 uur geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

1 uur geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

3 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

4 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

4 uur geleden