Wormuth gespannen voor eerste duel op de bank bij FC Groningen
GRONINGEN (ANP) - Trainer Frank Wormuth is gespannen voor zijn eerste Eredivisiewedstrijd met FC Groningen, zondag thuis tegen het gepromoveerde FC Volendam. De Duitse trainer zegt dat hij niet goed weet hoe zijn team ervoor staat. "In de voorbereiding speel je alleen oefenwedstrijden. Zondag zijn de belangen heel anders", zei hij.
"Natuurlijk zeggen mensen vaak dat het een 'gewone' wedstrijd is, zoals alle andere", aldus Wormuth verder over zijn officiële debuut. "Maar alles is nieuw voor me: nieuwe club, nieuwe staf, nieuwe spelers en een nieuw seizoen. En nu het allemaal dichterbij komt, kan ik wel zeggen dat ik het begin te voelen. Ik ben uiteraard heel nieuwsgierig, net als al onze supporters, denk ik."
Wormuth kan in ieder geval niet beschikken over de geblesseerden Marin Sverko, Emmanuel Matuta en Nordin Musampa.
De 61-jarige Wormuth werd half mei ontslagen bij Heracles Almelo, dat een matig seizoen kende en uiteindelijk zelfs degradeerde.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
2 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
4 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
10 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
20 uur geleden