Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Woods/Manning versus Mickelson/Brady op 24 mei in Florida

Woods/Manning versus Mickelson/Brady op 24 mei in Florida

MIAMI (ANP/RTR) - De twee golfgrootheden Tiger Woods en Phil Mickelson gaan opnieuw tegen elkaar uitkomen in een showwedstrijd over achttien holes. Het gaat deze keer om een lucratief liefdadigheidsduel om het leed voor het Amerikaanse publiek tijdens de coronacrisis te verzachten. De tweede editie van 'The Match' zal op 24 mei op de Medalist Golf Club in Hobe Sound in Florida plaatsvinden en krijgt met twee grote namen uit het American football een extra dimensie.

Woods zal op de baan worden bijgestaan door Peyton Manning en Mickelson krijgt Tom Brady als ploeggenoot. De opbrengst van het titanenduel, geschat op 10 miljoen dollar (circa 9,2 miljoen euro), zal onder meer ten goede komen aan de bestrijding van het gevreesde longvirus.

Woods en Mickelson speelden in november 2018 in Las Vegas de eerste editie van 'The Match'. Daarbij was geen publiek aanwezig. Mickelson won in de play-off op de vierde extra hole en verdiende daarmee 9 miljoen dollar (circa 8,2 miljoen euro). Woods bleef met lege handen achter. Het geld, voornamelijk afkomstig van sponsors, ging destijds eveneens naar goede doelen.

The Match 2 zal opnieuw zonder publiek worden afgewerkt, met de vier sporthelden op de baan op een veilige afstand van elkaar. De wedstrijd zal live op televisie en internet worden uitgezonden, evenals bij de eerste editie.

Brady won als quarterback met New England Patriots zes keer de Super Bowl. De inmiddels gestopte Manning werd vijf keer uitgeroepen tot meest waardevolle speler van de NFL.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

16 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

17 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

18 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

19 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

19 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

21 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

1 dag geleden