Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Woods/Manning versus Mickelson/Brady op 24 mei in Florida

Woods/Manning versus Mickelson/Brady op 24 mei in Florida

MIAMI (ANP/RTR) - De twee golfgrootheden Tiger Woods en Phil Mickelson gaan opnieuw tegen elkaar uitkomen in een showwedstrijd over achttien holes. Het gaat deze keer om een lucratief liefdadigheidsduel om het leed voor het Amerikaanse publiek tijdens de coronacrisis te verzachten. De tweede editie van 'The Match' zal op 24 mei op de Medalist Golf Club in Hobe Sound in Florida plaatsvinden en krijgt met twee grote namen uit het American football een extra dimensie.

Woods zal op de baan worden bijgestaan door Peyton Manning en Mickelson krijgt Tom Brady als ploeggenoot. De opbrengst van het titanenduel, geschat op 10 miljoen dollar (circa 9,2 miljoen euro), zal onder meer ten goede komen aan de bestrijding van het gevreesde longvirus.

Woods en Mickelson speelden in november 2018 in Las Vegas de eerste editie van 'The Match'. Daarbij was geen publiek aanwezig. Mickelson won in de play-off op de vierde extra hole en verdiende daarmee 9 miljoen dollar (circa 8,2 miljoen euro). Woods bleef met lege handen achter. Het geld, voornamelijk afkomstig van sponsors, ging destijds eveneens naar goede doelen.

The Match 2 zal opnieuw zonder publiek worden afgewerkt, met de vier sporthelden op de baan op een veilige afstand van elkaar. De wedstrijd zal live op televisie en internet worden uitgezonden, evenals bij de eerste editie.

Brady won als quarterback met New England Patriots zes keer de Super Bowl. De inmiddels gestopte Manning werd vijf keer uitgeroepen tot meest waardevolle speler van de NFL.

Meer uit Sport

Verstappen tweede in natte kwalificatie Las Vegas, Norris op pole

LAS VEGAS (ANP) - Kampioenschapsleider Lando Norris heeft op een natte baan poleposition veroverd in de Grote Prijs van Las Vegas. De Britse coureur van McLaren was in een regenachtige kwalificatie duidelijk de snelste. Max Verstappen was de beste van de rest. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 klokte de tweede tijd. De coureur van Red Bull staat zondag met Norris op de eerste startrij.

5 minuten geleden
Schaatser Huizinga in Calgary vijfde op 5000 meter, zege Dawson

CALGARY (ANP) - Chris Huizinga heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary de vijfde plaats veroverd op de 5000 meter. De 28-jarige Groninger verbeterde zijn eigen beste tijd naar 6.05,16 en was daarmee 3,3 seconden langzamer dan de Amerikaan Casey Dawson die met 6.01,84 de Noor Sander Eitrem (6.01,86) nipt voorbleef.

2 uur geleden
Beune in Calgary ook de beste op tweede 3000 meter in wereldbeker

CALGARY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary ook de tweede 3000 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene was met 3.54,42 een fractie sneller dan Ragne Wiklund uit Noorwegen, die tweede werd in 3.55,25. Valérie Maltais uit Canada werd met 3.56,45 derde.

3 uur geleden
Schaatser Stolz blijft De Boo voor en wint 1000 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - Jenning de Boo heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Calgary de zege op de 1000 meter moeten laten aan zijn concurrent Jordan Stolz. De Amerikaan was in een rechtstreeks duel op de streep met 1.06,00 net sneller dan De Boo, die tweede werd in 1.06,11. Wereldkampioen Joep Wennemars werd derde met een persoonlijk record van 1.06,44.

3 uur geleden
Schaatsster Kok wint in Calgary voor het eerst 1000 meter

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft voor het eerst in haar carrière een wereldbekerwedstrijd op de 1000 meter gewonnen. De 25-jarige Friezin was met een persoonlijk record van 1.12,36 sneller dan landgenoten Isabel Grevelt en Marrit Fledderus. Grevelt pakte zilver met een persoonlijk record van 1.13,14, Fledderus het brons met 1.13,33.

4 uur geleden
Schaatser Nuis wint 1000 meter in Calgary in B-groep

CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Calgary de 1000 meter in de B-groep gewonnen. De 36-jarige schaatser was in 1.07,13 ruim sneller dan de concurrentie. Piotr Michalski uit Polen werd met 1.07,67 tweede en de Japanner Kazuya Yamada derde met 1.07,76.

10 uur geleden
Verhoeven blijft kickboksen 'op grote podia'

HILVERSUM (ANP) - Rico Verhoeven blijft kickboksen op hoog niveau. Dat zei de 36-jarige Verhoeven op Radio 538, waar hij zijn besluit toelichtte om afstand te doen van zijn wereldtitel zwaargewicht bij Glory. "Ik kan niet al te veel verklappen, maar ik ben in gesprek met verschillende partijen en jullie gaan me zeker nog zien op grote podia", aldus de kickbokser die na 4418 dagen (twaalf jaar) vrijwillig zijn wereldtitel heeft opgegeven.

18 uur geleden