Woods weer op de golfbaan na auto-ongeluk
ORLANDO (ANP/AFP) - Golficoon Tiger Woods slaat tien maanden na zijn zware auto-ongeluk weer golfballen. De 45-jarige Amerikaan, die in februari ernstig gewond raakte, postte op social media een korte videoclip waarop te zien is dat hij weer actief is op de golfbaan.
Hij draagt om zijn rechterbeen een compressiekous, waarschijnlijk ter versteviging van zijn been, dat door het ongeluk verbrijzelde. "Ik maak vooruitgang", was de korte boodschap bij het bericht. Het is onduidelijk of de 15-voudig majorwinnaar ooit nog zijn rentree zal maken op de professionele tour. Hij heeft sinds de Masters in november 2020 geen toernooi meer gespeeld.
Woods reed bijna het dubbele van de maximaal toegestane snelheid toen hij met zijn SUV over de kop sloeg en zwaargewond raakte. Hij verbrijzelde zijn rechterbeen en -enkel en onderging urenlange operaties om pinnen en schroeven in de botten te plaatsen.
Woods won in zijn carrière 82 proftoernooien. In 2019 bekroonde hij een comeback na tal van operaties aan knie en rug met zijn vijfde titel in de Masters.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) heeft maandag bij de WK in Rotterdam haar afscheid aangekondigd. De olympisch balkkampioene van 2016 slaagde er in Ahoy niet in om zich te plaatsen voor de individuele balkfinale en ook de teamfinale (top-acht) bleek onhaalbaar.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters zijn als team definitief uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam. Na de achtste van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de negende plek in het klassement. De top acht plaatst zich voor de finale.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters moeten vrezen dat hun score van 158,029 punten niet voldoende is voor een plaats in de landenfinale bij de WK in Rotterdam. Na de zevende van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de zevende plek in het klassement. De top acht stroomt door naar de teamfinale.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) is individueel op het onderdeel balk al vroeg uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft een kleine sprong gemaakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland steeg drie plekken en is nu de nummer 38 van de wereld.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - De Belg Tim Merlier heeft de slotetappe van de Eneco Tour gewonnen. De 33-jarige wielrenner was na 149 kilometer in Arnhem overtuigend de snelste in de massasprint, voor Dylan Groenewegen en de Italiaan Davide Donati. De eindzege ging naar de Belg Victor Campenaerts van Visma - Lease a Bike.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Mikky Keetels beleefde een emotionele marathon van Amsterdam. Dat zei de 27-jarige stewardess uit Schijndel, die als eerste Nederlandse vrouw finishte in een persoonlijk record van 2.30.36.
1 dag geleden