Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Woningen ontruimd wegens zeer grote brand in Woerden

Woningen ontruimd wegens zeer grote brand in Woerden

WOERDEN (ANP) - In Woerden heeft in de nacht van woensdag op donderdag een zeer grote brand gewoed in een bedrijfsgebouw op de Industrieweg. De veiligheidsregio Utrecht meldde in eerste instantie dat het ging om een bowlingcentrum. Later bleek het te gaan om het pand van een standbouwer. De veiligheidsregio liet tegen 05.30 uur weten dat de brand onder controle was.

De brandweer rukte met meerdere voertuigen uit om te voorkomen dat de brand oversloeg naar naastgelegen panden. Dat is volgens een woordvoerster van de veiligheidsregio gelukt. Het pand waarin de brand plaatsvond is wel volledig verloren gegaan. De brandweer verwacht de rest van de nacht nog bluswerkzaamheden uit te voeren.

De bewoners van een naast het industriegebied gelegen zorginstelling werden uit voorzorg geƫvacueerd. Zij zijn opgevangen in het gemeentehuis. Bij de instelling moeten nog metingen worden gedaan om te bepalen of de bewoners terug kunnen keren.

Meer uit Binnenland

Optredens Ye in GelreDome kunnen doorgaan, vergunning is verleend

ARNHEM (ANP) - De Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, kan over ruim een week optreden in het stadion GelreDome in Arnhem. De gemeente heeft een evenementenvergunning verleend voor de beide concerten.

3 uur geleden
Belaagde voorstanders azc verlaten protest Uithoorn

UITHOORN (ANP) - De voorstanders van een asielopvang in het Noord-Hollandse Uithoorn hebben donderdagavond een einde gemaakt aan hun protest bij het gemeentehuis. Ze vertrokken nadat ze waren belaagd door tegenstanders van de opvang. Die gooiden onder meer met flessen en eieren. Ook werden enkele rookbommen afgestoken. De politie hield de beide groepen uit elkaar.

3 uur geleden
Honderden mensen demonstreren tegen en voor azc Uithoorn

UITHOORN (ANP) - Voorstanders en tegenstanders van de komst van een asielzoekerscentrum demonstreren donderdagavond in het Noord-Hollandse Uithoorn. Enkele honderden anti-azc-betogers liepen in een mars vanaf de beoogde locatie van de opvang naar een plein bij het gemeentehuis, waar PVV-leider Geert Wilders ze toesprak.

4 uur geleden
Van den Brink versoepelt asielbeleid voor Afghaanse vrouwen

DEN HAAG (ANP) - Afghaanse vrouwen en meisjes die zich als asielzoeker melden in Nederland, maken meer kans om hier te mogen blijven. Door een besluit van asielminister Bart van den Brink komen zij "in verreweg de meeste gevallen" in aanmerking voor een verblijfsvergunning, meldt zijn ministerie.

6 uur geleden
Vulgraad gasopslagen blijft achter, staatsbedrijf EBN springt bij

DEN HAAG (ANP) - Energiebedrijven slaan tot nu toe "nauwelijks" gas op voor de komende winter. Dat schrijft klimaat- en energieminister Stientje van Veldhoven (D66) aan de Tweede Kamer. Staatsbedrijf EBN is op verzoek van de minister begonnen met bijvullen, maar dat kan de prijzen voor consumenten en ondernemers opdrijven, waarschuwt zij.

8 uur geleden
Mbo-studenten kunnen uiterlijk in 2028 ook bestuursjaar doen

DEN HAAG (ANP) - Alle mbo-studenten kunnen uiterlijk in 2028 een bestuursjaar volgen, dus ook minderjarigen. Dat zei onderwijsminister Rianne Letschert (D66) donderdag tijdens een debat. Zo'n bestuursjaar is al mogelijk voor alle studenten aan een hogeschool of universiteit.

8 uur geleden
Strand Zandvoort is veiligheidsrisicogebied na onrustig weekend

ZANDVOORT (ANP) - Het stationsgebied, de middenboulevard en het bijbehorende strand in Zandvoort zijn vanaf donderdag 14.00 uur uitgeroepen tot veiligheidsrisicogebied. Dat bevestigt een woordvoerder na een interview van het programma Nieuws van de Dag met de burgemeester van Zandvoort, David Moolenburgh.

10 uur geleden