
Woningen in Vlissingen beschadigd door schoten vanuit auto
VLISSINGEN (ANP) - In Vlissingen zijn zaterdagmiddag woningen in de Ribesstraat beschoten vanuit een rijdende auto. Volgens de politie zijn meerdere woningen geraakt en beschadigd.
De politie kreeg rond 16.35 uur meldingen binnen dat er zou zijn geschoten in de Ribesstraat. Getuigen wisten te melden dat er vanuit een auto was geschoten. Niemand raakte gewond. Een deel van de straat is afgezet voor sporenonderzoek.
De politie roept getuigen op zich te melden en vraagt buurtbewoners camerabeelden te delen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De stroomstoring in Den Haag dinsdagmiddag werd veroorzaakt door een mechanisch defect. Een woordvoerder van netbeheerder Stedin bevestigt woensdag berichtgeving hierover door Omroep West.
11 uur geledenDRACHTEN (ANP) - Na een dag van onderzoek heeft de politie geen aanwijzingen gevonden voor een misdrijf rond de nachtelijke woningbrand aan het Schuttersveld in Drachten. Die brak woensdag iets na middernacht uit, waarna de politie een overleden persoon in het huis vond. Die was mogelijk al langer dood. Zowel het politieonderzoek naar het overlijden als naar mogelijke brandstichting is afgerond.
13 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag bij de rechtbank in Dordrecht vier jaar cel geëist, waarvan een half jaar voorwaardelijk, tegen een man die als moderator heeft gefungeerd voor een website met kinderpornografie op het darkweb. Volgens justitie heeft hij zich daarmee niet alleen schuldig gemaakt aan onder meer het verspreiden van kinderporno, maar ook aan deelname aan een criminele organisatie.
14 uur geledenPUTTEN (ANP) - Op een kalkoenboerderij in het Gelderse Putten is vogelgriep vastgesteld. Het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur meldt dat alle 27.000 dieren worden geruimd om verspreiding van het virus te voorkomen.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De rechtbank in Den Haag heeft een 70-jarige man veroordeeld tot zeven jaar cel voor het veroorzaken van drie explosies vorig jaar in het centrum van Den Haag. Die vonden plaats op 10, 12 en 13 juni bij twee slijterijen en een woonhuis aan het Spui. Ook moet de man de slachtoffers een schadevergoeding van ruim 70.000 euro betalen.
15 uur geledenAMSTERDM (ANP) - Paulien Cornelisse is met haar boek Hèhè, het boekenweekessay van dit jaar, met stip op de eerste plaats van De Bestseller 60 binnengekomen deze week. Dat meldt boekenkoepel CPNB.
18 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg vindt het van groot belang dat er opheldering komt over het instorten van de Wilhelminatoren in Valkenburg. Het 30 meter hoge rijksmonument stortte afgelopen zondag in. De oorzaak is nog niet duidelijk.
18 uur geleden