Woningbrand in Deventer
DEVENTER (ANP) - In een woning aan de Scheldestraat in Deventer heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag brand gewoed. De bewoners van het huis ontdekten het vuur rond 02.35 uur en schakelden de brandweer in. Ze hebben volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio op eigen kracht het pand kunnen verlaten.
De bewoners hadden rook ingeademd en zijn ter plekke door ambulancepersoneel behandeld. Ze hoefden niet naar het ziekenhuis, aldus de woordvoerder. Hij zegt dat ze vanwege de schade aan de woning hoogstwaarschijnlijk de nacht elders moeten doorbrengen.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam en Dordrecht zijn in totaal tien aanhoudingen verricht die de politie linkt aan de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada van zaterdagavond. Dat meldt een woordvoerder.
19 minuten geledenZEELAND (ANP) - Bij een ongeval in het Noord-Brabantse dorp Zeeland zijn zondagochtend vroeg twee inzittenden van een auto overleden. Een van de slachtoffers is een 15-jarige jongen uit Uden. De identiteit van het andere slachtoffer is nog niet bekend, meldt een politiewoordvoerder.
47 minuten geledenASSEN (ANP) - Bij een steekpartij in een horecapand aan de Kerkstraat in Assen zijn twee mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Drenthe op X. De slachtoffers werden ter plaatse aangetroffen. Een van hen is ernstig gewond.
6 uur geledenLEENDE (ANP) - Bij een steekpartij in Leende is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 03.00 uur in een woning aan de Oostrikkerstraat. Dat meldt de politie Oost-Brabant op X.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de Schilderswijk in Den Haag heeft de politie zaterdagavond 29 aanhoudingen verricht. Feestvreugde om de WK-zege van Marokko sloeg daar om in ongeregeldheden. Twee agenten en een verkeersregelaar raakten daarbij gewond. Dat meldt de politie.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In Rotterdam, Utrecht en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) zaterdagavond moest optreden wegens onrust rond de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Fans van Marokko gingen in de grote steden de straat op om de winst te vieren.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.
9 uur geleden