Woning Barendrechtse verdachte beklad, politie treft maatregelen
BARENDRECHT (ANP) - De woning van de man uit Barendrecht die wordt verdacht van het misbruiken van negentien meisjes is in de nacht van dinsdag op woensdag beklad. De politie gaat "maatregelen treffen", zegt een woordvoerster. "Er zal extra gesurveilleerd worden" rond de woning.
De woning is met eieren bekogeld en er is graffiti gespoten. De website MediaTV deelt foto's van de bekladdingen. De politie meldt dat het om de woning gaat van "een verdachte in een strafrechtelijk onderzoek". De gemeente bevestigt dat het om het huis van de 45-jarige verdachte in de zedenzaak gaat. Het huis is inmiddels schoongemaakt, aldus de gemeente.
De man wordt verdacht van ontucht met negentien meisjes tussen de 9 en 12 jaar oud. Hij heeft zelf verklaard over het misbruik, zo werd dinsdag bekend. De man zit sinds vorige week vast. Zijn woning is doorzocht en ook op een camping in Hoeven in Brabant waar hij volgens het OM regelmatig was is onderzoek gedaan. Daar heeft de politie een caravan in beslag genomen.
Meer uit Binnenland
RIGA/AMSTERDAM (ANP) - Een van de mannen die is veroordeeld voor betrokkenheid bij de ontvoering van het destijds 2-jarige meisje Insiya is vorige week in Letland gearresteerd, bevestigt het Openbaar Ministerie (OM) na berichtgeving door De Telegraaf. Donderdag is hij overgeleverd aan Nederland.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De advocaat van de 25-jarige Sendric S., verdacht van het plegen van drie moorden in Rotterdam-IJsselmonde, wil dat de rechtbank zijn cliënt alleen tbs met dwangverpleging oplegt en geen gevangenisstraf.
2 uur geledenTER APEL (ANP) - De oproep van asielminister Bart van den Brink (CDA) aan gemeenten om snel bij te springen met noodopvang, lijkt zijn vruchten te hebben afgeworpen. De drukte bij het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel is afgenomen tot onder het maximum van 2000 en de winteropvang in Biddinghuizen komt zoals afgesproken vrijdag leeg, meldt het COA.
2 uur geledenROERMOND (ANP) - Het Openbaar Ministerie vervolgt niemand voor de dodelijke woningbrand in Roermond in september vorig jaar, zo is vrijdag bekendgemaakt. Er zijn namelijk geen verdachten in beeld die nog in leven zijn, aldus het OM.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Tentoonstellingen met zangvogels en wedstrijden met duiven mogen weer. Deze soorten hebben een laag risico op vogelgriep. Staatssecretaris Silvio Erkens (Landbouw) komt hiermee tegemoet aan de wens van hobbyhouders van vogels om weer deel te nemen aan tentoonstellingen.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een 35-jarige medewerker van de politie Den Haag is maandag aangehouden. Het Openbaar Ministerie verdenkt hem van ambtelijke omkoping, het ongeoorloofd raadplegen van politiesystemen, het delen van politie-informatie met derden en het verduisteren van politiekleding.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag twintig jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 25-jarige Sendric S. voor drie moorden in de Rotterdamse wijk IJsselmonde. S. heeft bekend dat hij in december 2024 en januari 2025 drie mannen afzonderlijk van elkaar op straat heeft doodgeschoten.
5 uur geleden