Wolves-spits acht maanden na schedelbreuk terug op het veld
CREWE (ANP) - De Mexicaanse spits Raúl Jiménez heeft zijn rentree gemaakt bij Wolverhampton Wanderers, bijna acht maanden nadat hij een schedelbreuk had opgelopen. De nummer 9 van de Wolves deed ruim een half uur mee in de verloren oefenwedstrijd tegen Crewe Alexandra (1-0). Jiménez, international van Mexico, droeg een beschermende band om zijn hoofd.
De spits liep eind november een schedelbreuk op in de competitiewedstrijd tegen Arsenal, na een botsing met David Luiz. Jiménez werd toen minutenlang behandeld op het veld en ging vervolgens naar het ziekenhuis om geopereerd te worden. De 30-jarige Mexicaan keerde in februari terug op het veld en kreeg in mei van de medische staf toestemming om weer te gaan spelen, maar hij besloot zich op het nieuwe seizoen te richten.
Jiménez maakte in de afgelopen drie seizoenen 34 doelpunten in de Premier League voor de Wolves.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
12 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
13 minuten geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
21 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
23 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.
1 dag geleden