Wolves naast Everton en Liverpool na zege op Crystal Palace
WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is door de overwinning op Crystal Palace net als koplopers Everton en Liverpool op 13 punten gekomen. De Wolves hebben daarvoor wel een wedstrijd meer gespeeld. De thuiswedstrijd tegen Crystal Palace werd met 2-0 gewonnen.
De eindstand was al binnen een half uur bereikt. Rayan Aït-Nouri opende de score voor de ploeg van de Portugese coach Nuno met een laag schot in de rechterhoek. Daniel Podence maakte er in de 27e minuut op aangeven van Pedro Neto 2-0 van.
Crystal Palace probeerde in de tweede helft wat terug te doen. Een kopbal van Michy Batshuayi werd gestopt door de doelman van de Wolves. Patrick van Aanholt, die net als Jaïro Riedewald de hele wedstrijd speelde bij de bezoekers, schoot uit een vrije trap over. Luka Milivojevic van Crystal Palace kreeg in de slotfase nog een rode kaart na een tackle waarbij hij João Moutinho hard raakte.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
1 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
5 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden