Wolverhampton Wanderers wint ook bij Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Wolverhampton Wanderers blijft maar winnen in de Premier League. De ploeg van de Portugese trainer Nuno zette bij Aston Villa ook de derde competitiewedstrijd sinds de hervatting van het seizoen in winst om. Net als tegen West Ham United (2-0) en Bournemouth (1-0) hoefden de Wolves opnieuw geen tegentreffer te incasseren: 0-1.
De Belgische middenvelder Leander Dendoncker maakte na ruim een uur spelen het enige doelpunt op het lege Villa Park. Dendoncker schoot de bal met links vanaf de rand van het strafschopgebied langs keeper Ørjan Nyland van Aston Villa. Anwar El Ghazi mocht in de slotfase invallen, maar ook de oud-Ajacied kon de nederlaag van de thuisclub niet voorkomen.
Wolverhampton Wanderers staat op de vijfde plaats in de Premier League en doet mee in de strijd om een ticket voor de Champions League. Aston Villa houdt met 27 punten alleen Norwich City (21) onder zich op de ranglijst. De club uit Birmingham heeft nog zes wedstrijden om degradatie te voorkomen.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/DPA) - Zwitserland is in de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Argentinië benadeeld. Dat is de conclusie van de internationale spelregelorganisatie IFAB, die dinsdag aangeeft dat de videoscheidsrechter (VAR) niet had moeten ingrijpen voordat de Zwitserse international Breel Embolo een rode kaart kreeg.
4 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.
38 minuten geledenPARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.
48 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
17 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
22 uur geleden