Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wolverhampton Wanderers trekt Portugees 'wonderkind' aan

Wolverhampton Wanderers trekt Portugees 'wonderkind' aan

WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers heeft een recordbedrag betaald voor de 18-jarige Portugese spits Fabio Silva. De Wolves melden op hun website dat ze hun clubrecord hebben verbroken om de tiener aan te trekken. Naar verluidt gaat het om een bedrag van bijna 40 miljoen euro.

Wolverhampton Wanderers omschrijft Silva als "wonderkind". De Portugese jeugdinternational debuteerde afgelopen seizoen in de hoofdmacht van FC Porto. Silva speelde in totaal achttien wedstrijden voor de winnaar van de Portugese 'dubbel' en maakte daarin drie doelpunten. Hij lost zijn landgenoot Rúben Neves af als duurste speler ooit van de Wolves. Voor hem betaalde de club drie jaar geleden bijna 18 miljoen euro, ook aan Porto. Silva loste Neves afgelopen seizoen bij Porto al af als jongste doelpuntenmaker en jongste speler in Europa.

Met Nuno hebben de Wolves een Portugese trainer. Silva treft in de selectie ook heel wat landgenoten, onder wie doelman Rui Patricio, spelmaker João Moutinho en Neves.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

2 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

4 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

6 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

7 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

15 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

15 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

18 uur geleden