Wolverhampton Wanderers trekt Portugees 'wonderkind' aan
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers heeft een recordbedrag betaald voor de 18-jarige Portugese spits Fabio Silva. De Wolves melden op hun website dat ze hun clubrecord hebben verbroken om de tiener aan te trekken. Naar verluidt gaat het om een bedrag van bijna 40 miljoen euro.
Wolverhampton Wanderers omschrijft Silva als "wonderkind". De Portugese jeugdinternational debuteerde afgelopen seizoen in de hoofdmacht van FC Porto. Silva speelde in totaal achttien wedstrijden voor de winnaar van de Portugese 'dubbel' en maakte daarin drie doelpunten. Hij lost zijn landgenoot Rúben Neves af als duurste speler ooit van de Wolves. Voor hem betaalde de club drie jaar geleden bijna 18 miljoen euro, ook aan Porto. Silva loste Neves afgelopen seizoen bij Porto al af als jongste doelpuntenmaker en jongste speler in Europa.
Met Nuno hebben de Wolves een Portugese trainer. Silva treft in de selectie ook heel wat landgenoten, onder wie doelman Rui Patricio, spelmaker João Moutinho en Neves.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
7 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
30 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
31 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geleden