Wolverhampton Wanderers schakelt Olympiakos uit in Europa League
WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft het seizoen nog mooier gemaakt met een plaats in de kwartfinale van de Europa League. De verrassende nummer 7 van de Premier League versloeg de Grieks kampioen Olympiakos (1-0). Het eerste duel in Griekenland eindigde in 1-1.
Raúl Jiménez maakte de bevrijdende treffer. De Mexicaan benutte in de achtste minuut een strafschop, die een blunderende doelman Bobby Allain van Olympiakos had veroorzaakt.
Mohamed Mady Camara dacht zijn Griekse ploeg naar 1-1 te schieten. Maar die treffer werd afgekeurd op advies van de videoscheidsrechter, die zag dat een ploeggenoot van Camara buitenspel stond.
Wolverhampton stuit dinsdag in de kwartfinale op Sevilla, dat AS Roma uitschakelde (2-0).
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
20 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan genoegen moeten nemen met het zilver op de ploegenachtervolging. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud verloor in de finale in het Milano Speed Skating Stadium van titelverdediger Canada met een verschil van 0,96 seconde. Het brons ging naar Japan.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de Olympische Spelen in Milaan net als vier jaar eerder naast het brons op de ploegenachtervolging gegrepen. Het team van bondscoach Rintje Ritsma, met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga, verloor in het Milano Speed Skating Stadium de troostfinale van China met een miniem verschil van 0,09 seconde.
1 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan de finale op de ploegenachtervolging bereikt. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud versloeg in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium Japan. Het trio treft later dinsdag om 16.47 uur Canada in de finale.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers moeten op de Olympische Spelen in Milaan genoegen nemen met de strijd om het brons op de ploegenachtervolging. Het team van bondscoach Rintje Ritsma met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga verloor in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium van het team van Italië.
3 uur geleden