Wolverhampton Wanderers mag zelfs van CL dromen
LONDEN (ANP) - Wolverhampton Wanderers blijft opvallend goed presteren in de Premier League. De formatie van de Portugese coach Nuno won ook de uitwedstrijd bij het tegen degradatie strijdende West Ham United (0-2). Raúl Jiménez en Pedro Neto scoorden in de laatste twintig minuten.
Wolverhampton is nu de verrassende nummer zes van de ranglijst, met evenveel punten als nummer 5 Manchester United. Het als vierde geklasseerde Chelsea heeft slechts twee punten meer, met een duel minder gespeeld.
De nummers 1 tot en met 4 van de Premier League mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. Voor het als tweede geklasseerde Manchester City dreigt echter een straf van twee jaar zonder Europees voetbal, omdat die club zich niet aan de financiële regels van de UEFA heeft gehouden. City probeert die sanctie bij het internationale hof van arbitrage (CAS) nog ongedaan te krijgen.
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
2 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
8 uur geleden