Wolverhampton Wanderers mag zelfs van CL dromen
LONDEN (ANP) - Wolverhampton Wanderers blijft opvallend goed presteren in de Premier League. De formatie van de Portugese coach Nuno won ook de uitwedstrijd bij het tegen degradatie strijdende West Ham United (0-2). Raúl Jiménez en Pedro Neto scoorden in de laatste twintig minuten.
Wolverhampton is nu de verrassende nummer zes van de ranglijst, met evenveel punten als nummer 5 Manchester United. Het als vierde geklasseerde Chelsea heeft slechts twee punten meer, met een duel minder gespeeld.
De nummers 1 tot en met 4 van de Premier League mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. Voor het als tweede geklasseerde Manchester City dreigt echter een straf van twee jaar zonder Europees voetbal, omdat die club zich niet aan de financiële regels van de UEFA heeft gehouden. City probeert die sanctie bij het internationale hof van arbitrage (CAS) nog ongedaan te krijgen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Conditietrainer René Wormhoudt stopt na veertien jaar bij het Nederlands elftal. Wormhoudt had dit besluit eerder dit jaar al intern bekendgemaakt bij de KNVB, meldt de voetbalbond.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse handelsminister Peter Kyle wil dat wereldvoetbalbond FIFA een onderzoek instelt naar een incident op het veld na de halve WK-finale tussen Engeland en Argentinië woensdagavond. Argentijnse spelers hielden een spandoek omhoog met daarop de boodschap dat de Falklandeilanden, een overzees Brits gebiedsdeel voor de kust van Argentinië, in feite Argentijns zijn.
10 uur geledenATLANTA (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel mag aanblijven, ondanks de pijnlijke uitschakeling in de halve finale van het WK woensdag tegen Argentinië (1-2). Vooraanstaande Britse media als de BBC en The Times schrijven dat de 52-jarige Duitser nog het vertrouwen van de Engelse voetbalbond geniet. Tuchel verlengde begin dit jaar zijn contract tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland wordt gespeeld.
11 uur geledenATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.
16 uur geledenATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.
19 uur geledenATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.
19 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.
21 uur geleden