Wolverhampton houdt Leicester City op 0-0
WOLVERHAMPTON (ANP) - Leicester City is bij Wolverhampton Wanderers blijven steken op een gelijkspel. Beide ploegen kwamen niet tot scoren. Leicester blijft door het gelijkspel derde. Met 50 punten heeft de ploeg van coach Brendan Rogers 23 punten minder dan koploper Liverpool en één punt minder dan Manchester City. Die ploegen hebben wel een wedstrijd minder gespeeld.
Wolverhampton leek vlak voor rust op 1-0 te komen door een kopbal van Willy Boly. De VAR constateerde echter buitenspel en scheidsrechter Michael Dean keurde het doelpunt af tot woede van iedereen bij Wolverhampton.
Leicester kwam in de slotfase met tien man te staan. Hamza Choudhury kreeg na een tackle zijn tweede gele kaart en moest van het veld. Ook tegen tien man kwamen de Wolves niet meer tot scoren. Raúl Jiménez miste voor de thuisploeg nog een grote kopkans in blessuretijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
1 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
10 uur geleden