
Wolverhampton houdt Leicester City op 0-0
WOLVERHAMPTON (ANP) - Leicester City is bij Wolverhampton Wanderers blijven steken op een gelijkspel. Beide ploegen kwamen niet tot scoren. Leicester blijft door het gelijkspel derde. Met 50 punten heeft de ploeg van coach Brendan Rogers 23 punten minder dan koploper Liverpool en één punt minder dan Manchester City. Die ploegen hebben wel een wedstrijd minder gespeeld.
Wolverhampton leek vlak voor rust op 1-0 te komen door een kopbal van Willy Boly. De VAR constateerde echter buitenspel en scheidsrechter Michael Dean keurde het doelpunt af tot woede van iedereen bij Wolverhampton.
Leicester kwam in de slotfase met tien man te staan. Hamza Choudhury kreeg na een tackle zijn tweede gele kaart en moest van het veld. Ook tegen tien man kwamen de Wolves niet meer tot scoren. Raúl Jiménez miste voor de thuisploeg nog een grote kopkans in blessuretijd.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - De Italiaanse titelkandidaten Napoli en Internazionale hebben op de voorlaatste speeldag allebei niet weten te winnen. De koploper uit Napels kwam niet verder dan 0-0 bij Parma, terwijl het Inter van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij thuis bleef steken op 2-2 tegen Lazio.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Villarreal heeft zich met een 3-2-overwinning bij FC Barcelona verzekerd van het vijfde en laatste Spaanse Champions League-ticket voor volgend seizoen. Conference League-finalist Real Betis kan nummer 5 Villarreal in de laatste speelronde niet meer achterhalen.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Galatasaray is voor de 25e keer in totaal en derde keer op rij kampioen van Turkije. De club uit Istanbul had genoeg aan een 3-0-zege op Kayserispor om op eigen kracht de titel te veroveren. Aartsrivaal Fenerbahçe versloeg Eyüpspor met 2-1, maar de ploeg van trainer José Mourinho kan de achterstand van 8 punten de komende twee duels niet meer overbruggen.
12 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Mohamed Ihattaren gaat na de degradatie met RKC Waalwijk op zoek naar een nieuwe club. De 23-jarige middenvelder wil "zeker niet in de Keuken Kampioen Divisie spelen", zei hij tegen ESPN na de 5-3-zege op Go Ahead Eagles, niet genoeg om de zeventiende plaats nog over te dragen aan Willem II. "Ik hoop een mooie stap te gaan maken, ik denk dat de meeste mensen wel weten dat dit mijn laatste wedstrijd hier was."
14 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln keert na een jaar terug naar de Bundesliga. De ploeg uit Keulen greep op de laatste speeldag met een ruime zege op 1. FC Kaiserslautern (4-0) de titel in de tweede Bundesliga. Hamburger SV, dat al zeker was van promotie, stond de eerste plaats af na een nederlaag bij Greuther Fürth (3-2).
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sem Steijn heeft de reguliere competitie in de Eredivisie afgesloten als topscorer. De 23-jarige middenvelder maakte 24 doelpunten voor FC Twente.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetbalster Wieke Kaptein heeft met Chelsea met de FA Cup de derde prijs van het seizoen binnen. De kampioen en League Cup-winnaar versloeg Manchester United, met Oranje-international Dominique Janssen in de basis, op Wembley met 3-0. Kaptein viel in de 75e minuut in.
16 uur geleden