Wolfsburg blijft op koers voor deelname Champions League
STUTTGART (ANP) - Wout Weghorst blijft met VfL Wolfsburg op koers voor deelname aan de Champions League. De nummer 3 van de Bundesliga won mede dankzij een doelpunt van Weghorst de uitwedstrijd tegen Stuttgart met 3-1.
Weghorst nam na een half uur de 0-2 voor zijn rekening. Hij kopte raak op aangeven van de Kroaat Josip Brekalo. Voor Weghorst was het zijn 20e doelpunt van het seizoen. Alleen landgenoten Roy Makaay (22 in 2004-2005 en 23 in 2003-2004) en Klaas-Jan Huntelaar (29 in 2011-2012) scoorden minimaal 20 keer in de Bundesliga.
Kort daarvoor had Philipp Förster namens de thuisploeg een penalty gemist. Wolfsburg nam snel de leiding via Xaver Schlager en Yannick Gerhardt maakte er halverwege de tweede helft 0-3 van. In blessuretijd redde Gonzalo Castro nog de eer.
Met nog vier duels te gaan staat Wolfsburg op de derde plaats met 5 punten meer dan Borussia Dortmund, dat een zege boekte op 1. FC Union Berlin: 2-0. Erling Haaland miste in de eerste helft een penalty maar in de rebound trof Reus doel. Raphaël Guerreiro bepaalde vlak voor tijd de eindstand.
Koploper Bayern won dinsdag al met 2-0 van Bayer Leverkusen. Bayern kan komend weekend de 31e landstitel veroveren.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geleden