Wolfsberger hard onderuit voor beslissend duel met Feyenoord
INNSBRUCK (ANP) - Wolfsberger AC is in aanloop naar het beslissende Europa League-duel tegen Feyenoord tegen een flinke nederlaag aangelopen. Bij FC Tirol ging de ploeg in de Oostenrijkse Bundesliga met 4-1 onderuit.
Donderdag wacht Feyenoord in Oostenrijk een 'finale' met als inzet een plek in de knock-outfase van de Europa League. Feyenoord moet winnen om als tweede achter Dinamo Zagreb in groep K te eindigen, en voor het eerst sinds het seizoen 2014-2015 naar de knock-outfase door te stoten. De ploeg van Advocaat bewaart slechte herinneringen aan Wolfsberger, dat eind oktober in De Kuip met 4-1 won.
In Innsbruck leidde Tirol bij rust met 2-0 via doelpunten van David Gugganig en Kelvin Yeboah. Wolfsberger wisselde direct na rust vier keer en kwam terug via Dejan Joveljić. Tobias Anselm en Renny Smith beslisten het duel. De tegenstander van Feyenoord bezet momenteel de zevende plek in de Oostenrijkse competitie.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
16 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
16 uur geleden