Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wolff: Hamilton op het punt van verlengen contract bij Mercedes

Wolff: Hamilton op het punt van verlengen contract bij Mercedes

MÜNCHEN (ANP) - Wereldkampioen Formule 1 Lewis Hamilton staat op het punt zijn contract bij Mercedes te verlengen. Dat zei teambaas Toto Wolff op de Duitse zender RTL. "We zijn dicht bij een akkoord", aldus de Oostenrijker, die nog altijd geen concrete termijn noemde. "Het zal binnenkort gebeuren."

Hamilton veroverde vorig jaar voor de zevende keer de wereldtitel en evenaarde het record van de Duitse racelegende Michael Schumacher. De Brit kan dit jaar voor zijn achtste titel gaan, maar nog altijd heeft hij geen nieuwe verbintenis met de Duitse renstal, bij wie hij zes van zijn zeven titels won.

Begin deze week zei Wolff nog dat advocaten hard aan het werk waren om de nieuwe afspraken op papier te zetten. De teambaas heeft altijd volgehouden dat het contract er komt, maar de onderhandelingen duren beduidend langer dan gepland. Volgens Wolff staat de handtekening van Hamilton op papier voor de testraces in Bahrein van 12 tot en met 14 maart, twee weken voor de openingsrace, de Grand Prix van Bahrein.

Hij verwacht niet dat Hamilton een langjarige overeenkomst aangaat. "Een driejarige deal is niet realistisch. Lewis is wel heel belangrijk voor het team en voor het merk Mercedes, maar het landschap in de Formule 1 verandert", doelde hij op de grote regelwijzigingen die vanaf 2022 ingaan en de drastisch verlaagde budgetten in de koningsklasse. "Dat zijn allemaal factoren die een rol spelen in de gesprekken."

Meer uit Sport

NBA-basketballer Paul sluit carrière na 21 jaar af

TORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.

4 minuten geleden
De Boo op Spelen ook op 500 meter tegen Stolz, Diniz tegen Zurek

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.

7 minuten geleden
Nederland na brons Bergsma nog negende in medailleklassement

MILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.

7 minuten geleden
Skeletonster Bos lijkt met dertiende plek kansloos voor medaille

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos lijkt kansloos voor een medaille op de Olympische Spelen. De 32-jarige Nederlandse noteerde in het Cortina Sliding Centre in haar eerste twee runs tijden van 57,88 en 57,98 seconden en staat met een totaaltijd van 1.55,86 slechts dertiende. De derde en vierde run zijn zaterdag.

1 uur geleden
Verstappen heeft veel 'ontdekt en geleerd' in testraces Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen was na de derde testdag van de Formule 1 in Bahrein wat positiever over de RB22. "We hebben veel zaken kunnen testen met de motor en de auto en zo hebben we de auto beter leren kennen. We hebben veel ontdekt en veel geleerd", zei de viervoudig wereldkampioen in een persbericht van Red Bull.

1 uur geleden
Van de Zandschulp verliest in drie sets van De Minaur in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de kwartfinale van het ABN AMRO Open uitgeschakeld na een nederlaag in drie sets tegen Alex de Minaur: 3-6 7-6 (4) 7-5. Van de Zandschulp won de eerste set van de Australiër, maar moest toch zijn meerdere erkennen in de nummer 8 van de wereld.

2 uur geleden
Schaatser Bergsma grijpt op Spelen brons op 10 kilometer

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Olympische Spelen in Milaan brons veroverd op de 10 kilometer. De 40-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating met 12.40,48 het goud laten aan Metodej Jilek uit Tsjechië in een tijd van 12.33,43. Vladimir Semirunniy uit Polen veroverde met 12.39,08 het zilver.

2 uur geleden