Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WK-wedstrijden vrijdag niet in top 3 kijkcijfers

WK-wedstrijden vrijdag niet in top 3 kijkcijfers

HILVERSUM (ANP) - De WK-wedstrijden die vrijdag gespeeld werden in Qatar hebben de hoogste regionen van de top 25 van best bekeken programma's niet gehaald, meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO). Geen van de vier wedstrijden is in de top 3 beland.

De best bekeken wedstrijd was die tussen Servië en Zwitserland, die door dat laatste land werd gewonnen met 3-2. Daarmee is Zwitserland doorgedrongen tot de achtste finales van het WK en is Servië uitgeschakeld. Zo'n 1,3 miljoen mensen bekeken de wedstrijd op NPO 1, goed voor een vijfde plek in de kijkcijferlijst. Daarna volgt de wedstrijd tussen Ghana en Uruguay, die Uruguay met 2-0 wist te winnen. Ondanks de winst is Uruguay net als Ghana uitgeschakeld. De wedstrijd werd door 1,2 miljoen mensen bekeken op NPO 1 en komt daarmee op plek 7.

De wedstrijd tussen Brazilië en Kameroen heeft nog net de top 25 weten te halen. Zo'n 476.000 kijkers zagen hoe Kameroen Brazilië met 1-0 versloeg. Toch is Kameroen ondanks de winst een plek in de volgende ronde misgelopen. De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea, door Zuid-Korea met 2-1 gewonnen, valt buiten de top 25 van best bekeken programma's. De wedstrijd werd door 396.000 mensen bekeken op NPO 2. Beide landen gaan door op het WK.

Meer uit Binnenland

Marine begeleidt twee Russische schepen op Noordzee

DEN HAAG (ANP) - Het marineschip DSS Galatea begeleidt momenteel twee Russische schepen die vanuit het zuiden het Nederlandse deel van de Noordzee zijn binnengevaren. Het is de tweede keer in enkele dagen dat dit gebeurt, meldt het ministerie van Defensie.

2 uur geleden
Bestuurster van bij Julianasluis te water geraakte auto overleden

GOUDA (ANP) - De bestuurster van de auto die woensdagochtend te water raakte bij de Julianasluis in Gouda is aan haar verwondingen overleden. Dat meldt de politie woensdag aan het eind van de middag. Het slachtoffer is een 58-jarige vrouw uit de Zuid-Hollandse plaats.

2 uur geleden
Privacytoezichthouder AP wil dat kabinet verzamelen data aanpakt

DEN HAAG (ANP) - De toezichthouder voor privacy, de Autoriteit Persoonsgegevens, wil dat het komende kabinet meer doet tegen het massaal verzamelen van persoonsgegevens door bedrijven en overheden. Ook zou de overheid moeten zorgen voor veilige toepassingen van kunstmatige intelligentie (AI), zegt de waakhond.

3 uur geleden
Jeugdzorgmedewerkers voeren vanaf 3 februari actie om cao

UTRECHT (ANP) - Jeugdzorgmedewerkers uit het hele land gaan vanaf 3 februari actievoeren, melden vakbonden FNV Zorg & Welzijn, CNV en FBZ. Zij hebben hun leden en de werkgevers hierover woensdag geïnformeerd. De acties die gepland staan, zijn zogenoemde stiptheidsacties en actiebijeenkomsten.

6 uur geleden
Gebied rond Visscherssteeg Utrecht tot zeker maandag beveiligd

UTRECHT (ANP) - De beveiliging van het gebied rond de Utrechtse Visscherssteeg, waar donderdag een of meerdere explosies waren, is opnieuw verlengd. Tot zeker maandag is beveiliging aanwezig in en rond de straat in de binnenstad, meldt de gemeente. Eerder was aangekondigd dat het gebied tot zeker vrijdag zou worden beveiligd.

8 uur geleden
Eis 10 jaar cel en tbs voor online misbruik Filipijnse meisjes

DORDRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag bij de rechtbank in Dordrecht tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 52-jarige Eric van K. uit Ter Aar voor het jarenlang en vele malen online misbruiken van zeer jonge Filipijnse meisjes. Volgens het OM heeft de verdachte zich schuldig gemaakt aan "jarenlang seksueel kindermisbruik van de zwaarste categorie".

8 uur geleden
Prinses Amalia vergezelt koningspaar bij Olympische Winterspelen

DEN HAAG (ANP) - Prinses Amalia gaat volgende maand met haar ouders mee naar de Olympische Winterspelen in Italië. De prinses van Oranje vergezelt koning Willem-Alexander en koningin Máxima op 6 februari bij de openingsceremonie en op 7 februari brengt zij met haar ouders een bezoek aan het Olympisch Dorp. Het koningspaar zelf gaat van 5 tot en met 10 februari naar de Spelen.

10 uur geleden