Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WK-wedstrijden vrijdag niet in top 3 kijkcijfers

WK-wedstrijden vrijdag niet in top 3 kijkcijfers

HILVERSUM (ANP) - De WK-wedstrijden die vrijdag gespeeld werden in Qatar hebben de hoogste regionen van de top 25 van best bekeken programma's niet gehaald, meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO). Geen van de vier wedstrijden is in de top 3 beland.

De best bekeken wedstrijd was die tussen Servië en Zwitserland, die door dat laatste land werd gewonnen met 3-2. Daarmee is Zwitserland doorgedrongen tot de achtste finales van het WK en is Servië uitgeschakeld. Zo'n 1,3 miljoen mensen bekeken de wedstrijd op NPO 1, goed voor een vijfde plek in de kijkcijferlijst. Daarna volgt de wedstrijd tussen Ghana en Uruguay, die Uruguay met 2-0 wist te winnen. Ondanks de winst is Uruguay net als Ghana uitgeschakeld. De wedstrijd werd door 1,2 miljoen mensen bekeken op NPO 1 en komt daarmee op plek 7.

De wedstrijd tussen Brazilië en Kameroen heeft nog net de top 25 weten te halen. Zo'n 476.000 kijkers zagen hoe Kameroen Brazilië met 1-0 versloeg. Toch is Kameroen ondanks de winst een plek in de volgende ronde misgelopen. De wedstrijd tussen Portugal en Zuid-Korea, door Zuid-Korea met 2-1 gewonnen, valt buiten de top 25 van best bekeken programma's. De wedstrijd werd door 396.000 mensen bekeken op NPO 2. Beide landen gaan door op het WK.

Meer uit Binnenland

Politie benadert 300 gedupeerden van beleggingsfraude

APELDOORN (ANP) - De politie Oost-Nederland gaat ongeveer driehonderd mensen benaderen die mogelijk zijn gedupeerd door beleggingsfraude. De politie wil ze informeren dat ze cryptogeld overmaken naar vermoedelijke oplichters, en adviseert ze daarmee te stoppen. Dat meldt de politie.

4 minuten geleden
Rijkswaterstaat: Nederlandse infrastructuur op kritieke grens

DEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat maakt zich grote zorgen over de Nederlandse infrastructuur. Wegen, vaarwegen, bruggen en sluizen zijn toenemend beschadigd en versleten. De infrastructuur is "de ruggengraat van onze samenleving en economie", meent directeur Martin Wijnen, en om die veilig te houden is volgens hem meer geld nodig.

9 minuten geleden
Ziekenhuizen willen maatregelen tegen commerciële privéklinieken

UTRECHT (ANP) - Ziekenhuizen willen dat de politiek maatregelen neemt tegen privéklinieken. Een deel daarvan werkt "met een op productie en winst gericht verdienmodel, met behulp van een agressieve mediacampagne", stelt de Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen (NVZ).

6 uur geleden
Giro555-geld heeft 15 miljoen mensen in Turkije en Syrië bereikt

DEN HAAG (ANP) - In twee jaar tijd zijn 15,4 miljoen mensen in Turkije en Syrië geholpen met het door Giro555 opgehaalde geld na de aardbevingen in februari 2023. Meer dan 50.000 mensen kwamen toen om het leven. In Nederland werd nadien ruim 128 miljoen euro opgehaald, wat inmiddels allemaal is uitgegeven, meldt Giro555.

6 uur geleden
Sint-Maarten vraagt Nederland financiële steun voor politiebureau

PHILIPSBURG (ANP) - Sint-Maarten heeft Nederland formeel om financiële steun gevraagd om problemen bij de politiefaciliteiten op het eiland aan te pakken, zo is zondag bekendgemaakt. Volgens minister-president Luc Mercelina is daarvoor 6,5 miljoen dollar (ongeveer 5,6 miljoen euro) nodig.

11 uur geleden
Officieel warmste 7 december ooit gemeten, meldt Weeronline

HOUTEN (ANP) - Het is zondag de warmste 7 december ooit gemeten, meldt Weeronline. Om 21.20 uur was het volgens het weerbureau in De Bilt 14,0 graden. "Het oude record was 13,8 graden en werd in 2007 gemeten. Mogelijk stijgt de temperatuur nog een paar tienden van een graad verder", aldus Weeronline.

11 uur geleden
Onderzoek: omwonenden geitenstal krijgen vaker longontsteking

DEN HAAG (ANP) - Omwonenden van een geitenstal hebben vaker een longontsteking, bevestigen ingewijden na berichtgeving van de NOS. Dat zou blijken uit een onderzoek dat de Gezondheidsraad heeft uitgevoerd in opdracht van het kabinet en deze week wordt gepresenteerd. Wie binnen een straal van 500 meter van een geitenhouderij woont, heeft 73 procent meer kans op een longontsteking dan andere Nederlanders.

12 uur geleden