WK roeien in Shanghai afgelast
LAUSANNE (ANP) - De WK roeien die dit jaar in Shanghai gehouden zouden worden, gaan niet door. De internationale bond World Rowing heeft in overleg met het organisatiecomité besloten het evenement, dat zou plaatsvinden van 17 tot en met 25 oktober, te annuleren.
De Chinese organisatie vindt dat het niet haalbaar is de wereldkampioenschappen te houden vanwege de beperkende maatregelen als gevolg van de coronapandemie. Na overleg heeft het bestuur van World Rowing besloten het evenement af te gelasten.
"We hebben zeker begrip voor dit besluit", reageert Hessel Evertse, technisch directeur van de Nederlandse roeibond KNRB. "Het zijn onzekere tijden, de quarantainemaatregelen in China zijn streng, het aantal besmettingen - juist in deze leeftijdsgroep - is hoog en daarnaast zou de representativiteit, door afzeggingen en de voorafgaande Spelen, laag zijn. Het is dan een te kostbare aangelegenheid om hierin te volharden."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
16 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
18 uur geleden