WK mountainbiken in Albstadt definitief van de baan
ALBSTADT (ANP/DPA) - Het WK mountainbiken zal dit jaar definitief niet plaatsvinden in Albstadt in het zuiden van Duitsland. De titelstrijd was vanwege de uitbraak van het cononavirus al geschrapt op de oorspronkelijke data van 25 tot en met 28 juni, maar zal ook niet op een later tijdstip worden gehouden.
"Vanuit de politiek hebben wij een duidelijk signaal gekregen dat we ook in oktober nog met omvangrijke reisbeperkingen rekening moeten houden. We hebben daarom aan de noodrem getrokken", aldus voorzitter Rudolph Scharping van de Duitse wielerbond (BDR).
Mathieu van der Poel en Ceylin del Carmen Alvarado, de wereldkampioen in het veldrijden bij de mannen en de vrouwen, waren van plan om mee te doen aan de mondiale kampioenschappen mountainbiken.
De wielerbond UCI gaf in een persverklaring aan het WK moutainbiken nog niet helemaal te hebben opgegeven voor 2020. De bond blijft zoeken naar een andere locatie en geschikte datum.
Meer uit Sport
LENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.
11 uur geledenBERLIJN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar kwartfinale op het grastoernooi in Berlijn met de nodige moeite gewonnen en staat in de halve finale. De Belarussische nummer 1 van de wereld verloor de eerste set kansloos, maar richtte zich op en rekende in drie sets alsnog af met de Tsjechische Nikola Bartůňková: 2-6 7-6 (2) 6-2.
11 uur geledenBAD RAGAZ (ANP) - Jhonatan Narváez heeft de derde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates versloeg na 157 kilometer met start en finish in Bad Ragaz medevluchter Xandro Meurisse uit België.
11 uur geledenHALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op het grastoernooi van Halle doorgedrongen tot de halve finales. De als eerste geplaatste Duitser was met 7-6 (10) 7-6 (2) te sterk voor de Belgische qualifier Raphael Collignon.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen vindt volgend jaar eenmalig plaats over twee dagen. Op die manier kunnen 100.000 mensen meedoen aan het evenement, tegenover een kleine 60.000 dit jaar. De wedstrijden van de elitemannen en -vrouwen vinden op 24 en 25 april op verschillende dagen plaats.
19 uur geledenLOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.
1 dag geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.
1 dag geleden