WK indooratletiek 2021 geschrapt en toegewezen voor 2023
NANJING (ANP) - De WK indooratletiek gaan volgend jaar niet door. Het evenement zou van 19 tot en met 21 maart plaatsvinden in de Chinese stad Nanjing. De internationale atletiekfederatie World Athletics heeft het evenement nu voor 2023 toegewezen aan Nanjing.
"Hoewel we de afgelopen weken contact hebben onderhouden met het organisatiecomité en de Chinese atletiekbond om de planning te evalueren, bestaat er gezien de huidige mondiale situatie nog steeds grote onzekerheid over de toestand van de Covid-19-pandemie begin 2021", aldus World Athletics.
De WK indoor waren voor 2022 al toegewezen aan Belgrado.
Meer uit Sport
WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Anish Giri heeft bij het schaaktoernooi Tata Steel Chess in Wijk aan Zee ook remise gespeeld in de zesde speelronde. Voor de oud-winnaar is het gedeelde punt tegen Vincent Keymer uit Duitsland de vijfde remise op een rij. Giri verloor alleen zijn eerste partij.
58 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich net als vorig jaar geplaatst voor de finale van de Australian Open. De 23-jarige nummer 1 van de wereld was in drie sets 7-6 (2) 6-2 6-2 te sterk voor zijn één jaar jongere Amerikaanse tegenstander Ben Shelton. Sinner treft zondag Alexander Zverev in de Rod Laver Arena. De 27-jarige Duitser, die na een opgave van Novak Djokovic voor het eerst in Melbourne de eindstrijd haalde, is de huidige nummer 2 van de wereld.
8 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft in de NBA een belangrijk aandeel gehad in de zege van Golden State Warriors op de Chicago Bulls. De 24-jarige Nederlander nam 20 punten voor zijn rekening. Golden State Warriors won met 131-106.
12 uur geledenVICTOR HARBOR (ANP/BELGA) - Bryan Coquard heeft de vierde etappe in de Tour Down Under op zijn naam geschreven. De Franse wielrenner van Cofidis was in finishplaats Victor Harbor de snelste in de sprint van een uitgedund peloton. De Duitser Phil Bauhaus werd tweede, voor de Ecuadoraan Jhonatan Narváez. Voor Coquard was het zijn tweede zege ooit in de Tour Down Under.
13 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Novak Djokovic was vrijdag in de halve finale van de Australian Open niet fit genoeg om Alexander Zverev in de rally's meerdere sets bij te houden. Dat zei de Serviër nadat hij na verlies van de eerste set in een tiebreak opgaf, tot onvrede van de fans in Melbourne. Met op zijn gezicht een berouwvolle uitdrukking stak Djokovic twee duimen omhoog en klapte richting de tribunes, maar er klonk boegeroep toen de tienvoudig kampioen de baan verliet.
13 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic heeft geblesseerd moeten opgeven in de halve finale van de Australian Open. De Serviër speelde tegen de Duitser Alexander Zverev en verloor de eerste set met 7-6 (5), waarna hij het voor gezien hield.
15 uur geledenVARAZDIN (ANP) - De handballers hebben op het wereldkampioenschap hun tweede nederlaag geleden. Zesvoudig wereldkampioen Frankrijk was in Varazdin (Kroatië) te sterk voor de manschappen van bondscoach Staffan Olsson: 35-28. Bij rust stond Nederland al met 19-13 achter. Topschutter in de Nederlandse ploeg was Dani Baijens met zes doelpunten.
1 dag geleden