Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WK-finale vrouwenvoetbal in 2023 in Sydney

WK-finale vrouwenvoetbal in 2023 in Sydney

ZÜRICH (ANP) - De voetbalfinale van het wereldkampioenschap voor vrouwen zal in 2023 in Sydney worden gespeeld. De openingswedstrijd van het mondiale toernooi is aan Auckland toegewezen. Australië en Nieuw-Zeeland organiseren gezamenlijk het evenement. In beide landen zal ook een halve finale worden afgewerkt.

De wereldvoetbalbond FIFA maakte voor het eindtoernooi in 2023 negen speelsteden bekend. Naast Sydney zullen in Australië ook in Adelaide, Brisbane, Melbourne en Perth WK-wedstrijden te zien zijn. Wellington, Hamilton en Dunedin zorgen met Auckland voor de Nieuw-Zeelandse inbreng.

Het speelschema wil de FIFA later dit jaar publiceren. Er zullen 32 teams aan het WK deelnemen. Australië en Nieuw-Zeeland zijn als gastland automatisch geplaatst.

Meer uit Sport

Kopman Vingegaard met Van Aert, Jorgenson en Yates de Tour in

DEN HAAG (ANP) - Kopman Jonas Vingegaard van de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike krijgt in de komende Tour de France hulp van onder anderen de Belg Wout van Aert, de Amerikanen Matteo Jorgenson en Sepp Kuss en de Brit Simon Yates. Yates won dit jaar de Ronde van Italië, Jorgenson schreef Parijs-Nice op zijn naam.

1 uur geleden
Messi met Inter Miami naar achtste finales WK voor clubteams

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft zich met Inter Miami geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubteams. De Amerikanen speelden in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Palmeiras uit Brazilië: 2-2.

8 uur geleden
Hartono en Koevermans dinsdag in actie in kwalificaties Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tennissters Arianne Hartono en Anouk Koevermans beginnen dinsdag aan het kwalificatietoernooi voor Wimbledon. Hartono treft Tamara Zidansek uit Slovenië, terwijl Koevermans tegenover Jessika Ponchet uit Frankrijk staat.

21 uur geleden
Groenendijk prolongeert wereldtitel dammen

YAOUNDÉ (ANP) - De Nederlandse topdammer Jan Groenendijk heeft maandag zijn wereldtitel geprolongeerd. De 26-jarige Nederlander was in de Kameroense hoofdstad Yaoundé na elf ronden de beste en verdedigde zo zijn vorig jaar behaalde wereldtitel.

23 uur geleden
Belg Vliegen opnieuw coach van tennisser Griekspoor

SANTA PONSA (ANP) - De Belg Kristof Vliegen wordt opnieuw de coach van tennisser Tallon Griekspoor. De twee namen eind oktober afscheid van elkaar, nadat ze gedurende twee periodes tien jaar hadden samengewerkt.

1 dag geleden
Basketballers 3x3 beginnen WK in Mongolië met twee zeges

ULAANBAATAR (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn voortvarend begonnen aan het WK in Ulaanbaatar, de hoofdstad van Mongolië. De olympisch kampioen won zijn eerste twee groepswedstrijden. De ploeg van bondscoach Aron Roijé won eerst van Groot-Brittannië met 20-19 en daarna van Litouwen met 21-19. Oranje speelt dinsdag groepswedstrijden tegen Zwitserland en Spanje.

1 dag geleden
Bach neemt afscheid, Coventry nu formeel olympische baas

LAUSANNE (ANP) - De nieuwe voorzitter Kirsty Coventry heeft de leiding van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) formeel overgenomen van Thomas Bach. De 41-jarige voormalige topzwemster uit Zimbabwe kreeg tijdens een ceremonie de sleutel van het hoofdkantoor in Lausanne overhandigd door de 71-jarige Duitser.

1 dag geleden