Witsel staat open voor terugkeer bij Belgisch voetbalelftal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Axel Witsel sluit een terugkeer bij de Rode Duivels niet uit. De 130-voudig international kondigde in mei nog zijn afscheid aan, maar lijkt daar, met het EK in aantocht, nu op terug te komen.
"Of ik iets kan betekenen op het EK? Dat is een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik heb hem daarover niet gesproken. Maar ik sta er eventueel wel voor open", bekende Witsel in een donderdag gepubliceerd interview met Eleven DAZN.
De 34-jarige Witsel, van nature een middenvelder, is dit seizoen als centrale verdediger een vaste waarde bij Atlético Madrid. Dinsdag won hij met de Spaanse club met 3-1 bij Feyenoord in de Champions League.
Alderweireld
Witsel speelde op 1 december vorig jaar zijn laatste interland voor de Rode Duivels, tegen Kroatië op het WK in Qatar. Bondscoach Domenico Tedesco, die Roberto Martínez opvolgde na het WK, heeft nog niet gereageerd op de uitlatingen van Witsel.
Eerder gaf ook Toby Alderweireld te kennen een terugkeer bij de Belgische nationale ploeg niet uit te sluiten.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
11 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
12 uur geleden