Witsel staat open voor terugkeer bij Belgisch voetbalelftal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Axel Witsel sluit een terugkeer bij de Rode Duivels niet uit. De 130-voudig international kondigde in mei nog zijn afscheid aan, maar lijkt daar, met het EK in aantocht, nu op terug te komen.
"Of ik iets kan betekenen op het EK? Dat is een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik heb hem daarover niet gesproken. Maar ik sta er eventueel wel voor open", bekende Witsel in een donderdag gepubliceerd interview met Eleven DAZN.
De 34-jarige Witsel, van nature een middenvelder, is dit seizoen als centrale verdediger een vaste waarde bij Atlético Madrid. Dinsdag won hij met de Spaanse club met 3-1 bij Feyenoord in de Champions League.
Alderweireld
Witsel speelde op 1 december vorig jaar zijn laatste interland voor de Rode Duivels, tegen Kroatië op het WK in Qatar. Bondscoach Domenico Tedesco, die Roberto Martínez opvolgde na het WK, heeft nog niet gereageerd op de uitlatingen van Witsel.
Eerder gaf ook Toby Alderweireld te kennen een terugkeer bij de Belgische nationale ploeg niet uit te sluiten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
14 uur geleden