Witsel staat open voor terugkeer bij Belgisch voetbalelftal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Axel Witsel sluit een terugkeer bij de Rode Duivels niet uit. De 130-voudig international kondigde in mei nog zijn afscheid aan, maar lijkt daar, met het EK in aantocht, nu op terug te komen.
"Of ik iets kan betekenen op het EK? Dat is een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik heb hem daarover niet gesproken. Maar ik sta er eventueel wel voor open", bekende Witsel in een donderdag gepubliceerd interview met Eleven DAZN.
De 34-jarige Witsel, van nature een middenvelder, is dit seizoen als centrale verdediger een vaste waarde bij Atlético Madrid. Dinsdag won hij met de Spaanse club met 3-1 bij Feyenoord in de Champions League.
Alderweireld
Witsel speelde op 1 december vorig jaar zijn laatste interland voor de Rode Duivels, tegen Kroatië op het WK in Qatar. Bondscoach Domenico Tedesco, die Roberto Martínez opvolgde na het WK, heeft nog niet gereageerd op de uitlatingen van Witsel.
Eerder gaf ook Toby Alderweireld te kennen een terugkeer bij de Belgische nationale ploeg niet uit te sluiten.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.
10 uur geleden