Witsel staat open voor terugkeer bij Belgisch voetbalelftal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Axel Witsel sluit een terugkeer bij de Rode Duivels niet uit. De 130-voudig international kondigde in mei nog zijn afscheid aan, maar lijkt daar, met het EK in aantocht, nu op terug te komen.
"Of ik iets kan betekenen op het EK? Dat is een vraag die je aan de bondscoach moet stellen. Ik heb hem daarover niet gesproken. Maar ik sta er eventueel wel voor open", bekende Witsel in een donderdag gepubliceerd interview met Eleven DAZN.
De 34-jarige Witsel, van nature een middenvelder, is dit seizoen als centrale verdediger een vaste waarde bij Atlético Madrid. Dinsdag won hij met de Spaanse club met 3-1 bij Feyenoord in de Champions League.
Alderweireld
Witsel speelde op 1 december vorig jaar zijn laatste interland voor de Rode Duivels, tegen Kroatië op het WK in Qatar. Bondscoach Domenico Tedesco, die Roberto Martínez opvolgde na het WK, heeft nog niet gereageerd op de uitlatingen van Witsel.
Eerder gaf ook Toby Alderweireld te kennen een terugkeer bij de Belgische nationale ploeg niet uit te sluiten.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
22 uur geleden