Wisselend optreden van zeilsters Berkhout en Zegers bij Spelen
ENOSHIMA (ANP) - Zeilsters Lobke Berkhout en Afrodite Zegers kenden zondag bij de Olympische Spelen een wisselende dag in de 470-klasse. Het Nederlandse duo eindigde in de zevende race op de zeventiende plaats. In de tweede race van de dag herstelden de twee zich en zeilden ze naar de zesde plek. In de tussenstand staan Berkhout en Zegers elfde met 67 punten.
De Britse vrouwen Hannah Mills en Eilidh McIntyre gaan aan de leiding met 18 punten. Voor de vrouwen staan nog twee races op het programma. Daarna volgt de medalrace.
Nicholas Heiner kwam in actie in de negende en tiende race in de Finn. Hij finishte in de eerste heat van de dag als zevende. In zijn tweede optreden kwam hij als negende over de finish. Hij staat nu vijfde in de tussenstand met 52 punten. De Brit Giles Scott leidt met 28 punten. De medal race staat dinsdag op het programma.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
5 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
10 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
19 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
20 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
1 dag geleden