
Wissel Veerman sneller dan geblesseerde De Boer op EK van 2004
BERLIJN (ANP) - Joey Veerman is de eerste speler van het Nederlands elftal die in de eerste helft van een EK-wedstrijd is gewisseld sinds Frank de Boer. De middenvelder werd in de groepswedstrijd tegen Oostenrijk al na 34 minuten naar de kant gehaald. Veerman leed veel balverlies en bondscoach Ronald Koeman besloot ruim voor rust in te grijpen en Xavi Simons te brengen.
Verdediger De Boer liep in de kwartfinale van het EK van 2004 tegen Zweden een enkelblessure op en moest daardoor in de 36e minuut worden gewisseld. Wilfred Bouma verving hem.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.
14 uur geleden