Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Winst voor Warriors en Suns in basketbalcompetitie NBA

Winst voor Warriors en Suns in basketbalcompetitie NBA

SAN FRANCISCO (ANP) - Beide topteams uit de westelijke divisie van de NBA hebben hun twintigste overwinning van het seizoen geboekt. De basketballers van Golden State Warriors waren duidelijk te sterk (126-95) voor Orlando Magic, Phoenix Suns had heel wat meer te stellen met San Antonio Spurs: 108-104.

Bij de Warriors was Stephen Curry weer eens de speler met de beste cijfers: 31 punten en 8 assists. Orlando verloor in San Francisco al voor de twintigste keer dit seizoen. De Suns troffen met San Antonio Spurs een ploeg in vorm die vorige week nog Golden State had verslagen. In Phoenix slaagden de Spurs er net niet in voor een nieuwe stunt te zorgen, maar de slechte seizoensstart is inmiddels vergeten bij de ploeg uit Texas die nu vijf keer thuis speelt. "Ik ben trots op de jongens", zei San Antonio-coach Gregg Popovich, die Dejounte Murray tot 17 punten en 14 assists zag komen. Het was zijn zevende 'dubbel-dubbel' op rij, iets wat bij de Spurs Tim Duncan voor het laatst deed in 2009.

De Warriors en de Suns staan pas op vier nederlagen.

In de Eastern Conference kwam leider Brooklyn (16-7) niet in actie terwijl naaste belager Chicago Bulls won. Zach LaVine was goed voor 32 punten tegen Denver Nuggets dat met 109-97 werd verslagen. Voor de Bulls was het de vijfde zege in de laatste zes duels, waarmee ze uitkwamen op 17 overwinningen tegen acht nederlagen. Bij Chicago ontbrak Demar DeRozan, die volgens het coronaprotocol van de NBA niet mocht spelen.

Meer uit Sport

Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

3 minuten geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

32 minuten geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

43 minuten geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

6 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

19 uur geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

20 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

21 uur geleden