Winst voor Warriors en Suns in basketbalcompetitie NBA
SAN FRANCISCO (ANP) - Beide topteams uit de westelijke divisie van de NBA hebben hun twintigste overwinning van het seizoen geboekt. De basketballers van Golden State Warriors waren duidelijk te sterk (126-95) voor Orlando Magic, Phoenix Suns had heel wat meer te stellen met San Antonio Spurs: 108-104.
Bij de Warriors was Stephen Curry weer eens de speler met de beste cijfers: 31 punten en 8 assists. Orlando verloor in San Francisco al voor de twintigste keer dit seizoen. De Suns troffen met San Antonio Spurs een ploeg in vorm die vorige week nog Golden State had verslagen. In Phoenix slaagden de Spurs er net niet in voor een nieuwe stunt te zorgen, maar de slechte seizoensstart is inmiddels vergeten bij de ploeg uit Texas die nu vijf keer thuis speelt. "Ik ben trots op de jongens", zei San Antonio-coach Gregg Popovich, die Dejounte Murray tot 17 punten en 14 assists zag komen. Het was zijn zevende 'dubbel-dubbel' op rij, iets wat bij de Spurs Tim Duncan voor het laatst deed in 2009.
De Warriors en de Suns staan pas op vier nederlagen.
In de Eastern Conference kwam leider Brooklyn (16-7) niet in actie terwijl naaste belager Chicago Bulls won. Zach LaVine was goed voor 32 punten tegen Denver Nuggets dat met 109-97 werd verslagen. Voor de Bulls was het de vijfde zege in de laatste zes duels, waarmee ze uitkwamen op 17 overwinningen tegen acht nederlagen. Bij Chicago ontbrak Demar DeRozan, die volgens het coronaprotocol van de NBA niet mocht spelen.
Meer uit Sport
TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
2 uur geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
13 uur geledenHOEI (ANP) - Het wielertalent Paul Seixas heeft bij zijn eerste deelname de 90e editie van de Waalse Pijl op zijn naam geschreven. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM kwam na 200 kilometer als eerste aan op de Muur van Hoei, voor de Zwitser Mauro Schmid en de Brit Ben Tulett.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De Noorse schaatser Bjørn Magnussen heeft voor een jaar getekend bij Team Essent, de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie. De 28-jarige Magnussen beleefde afgelopen seizoen zijn beste tot nu toe met de 6e plaats op de WK sprint, 13e op de olympische 500 meter en 21e op de 1000 meter in Milaan.
20 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar contract bij Team Essent met twee jaar verlengd en vervolgt daarmee haar carrière in het langebaanschaatsen. De 28-jarige Groningse blijft tot medio 2028 verbonden aan de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft maandag tijdens een gala in Madrid voor het eerst de Laureus Award voor sportman van het jaar gekregen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging voor de eerste keer naar de Belarussische tennisster Aryna Sabalenka. De onderscheiding geldt als de Oscar van de sport. Er waren geen Nederlandse sporters genomineerd.
2 dagen geleden