Winnende treffer stemt Ajacied Haller nauwelijks tevreden
SITTARD (ANP) - Sébastien Haller was nauwelijks tevreden na zijn winnende treffer voor Ajax in het uitduel met Fortuna Sittard (1-2). "We maken het ons zelf veel te moeilijk", mopperde hij. "Het is geloof ik al de vierde competitiewedstrijd op rij dat we te veel kansen missen. Dat is ook mijn schuld."
Haller is met twee doelpunten en drie assists in zijn eerste vier competitieduels al wel belangrijk voor Ajax. "Maar tactisch is er nog veel om te leren", zei de Franse spits, die eerder deze maand voor 22,5 miljoen euro van West Ham United overkwam. "Ajax heeft een heel andere speelwijze dan West Ham. Ik moet me aanpassen en dat heeft tijd nodig. Gelukkig doen mijn coach en mijn ploeggenoten er alles aan om me op mijn gemak te laten voelen."
Haller werd door ESPN verkozen tot 'man van wedstrijd.' "Dat vind ik niet terecht", zei hij. "Dit was een teamprestatie."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
5 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
7 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
9 uur geleden