Winnende treffer stemt Ajacied Haller nauwelijks tevreden
SITTARD (ANP) - Sébastien Haller was nauwelijks tevreden na zijn winnende treffer voor Ajax in het uitduel met Fortuna Sittard (1-2). "We maken het ons zelf veel te moeilijk", mopperde hij. "Het is geloof ik al de vierde competitiewedstrijd op rij dat we te veel kansen missen. Dat is ook mijn schuld."
Haller is met twee doelpunten en drie assists in zijn eerste vier competitieduels al wel belangrijk voor Ajax. "Maar tactisch is er nog veel om te leren", zei de Franse spits, die eerder deze maand voor 22,5 miljoen euro van West Ham United overkwam. "Ajax heeft een heel andere speelwijze dan West Ham. Ik moet me aanpassen en dat heeft tijd nodig. Gelukkig doen mijn coach en mijn ploeggenoten er alles aan om me op mijn gemak te laten voelen."
Haller werd door ESPN verkozen tot 'man van wedstrijd.' "Dat vind ik niet terecht", zei hij. "Dit was een teamprestatie."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
5 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
5 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
17 uur geleden