Winnende PSV-coach Bosz: wedstrijd op details beslist
ROTTERDAM (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat zijn elftal in de topper tegen Feyenoord (1-2) de gelukkigste was. "Ik weet niet echt of deze wedstrijd een winnaar verdiende. In de rust zei ik tegen mijn spelers dat het op details beslist zou worden. Dat is gebeurd", sprak hij in De Kuip.
Bosz stelde middenvelder Jerdy Schouten op als centrale verdediger en hij vond dat hij die rol uitstekend vervulde. "Hij was volledig soeverein. Jerdy is een middenvelder en daar zal hij ook de meeste wedstrijden spelen, maar soms hebben we hem achterin nodig. We probeerden vanaf het begin onder de druk uit te voetballen. Ik denk dat ons dat aardig is gelukt."
PSV is met veertien zeges uit veertien duels aan een sterk seizoen bezig. Bosz: "We hebben een ongelooflijke reeks neergezet, daar ben ik heel tevreden mee. Ik vind echt dat we een volwassen ploeg hebben."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
17 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
17 uur geleden